Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Cukros kismamik! Hanyadik...

Cukros kismamik! Hanyadik hetre szultetek? Mekkora volt a babatok? Siman tudtatok szulni vagy csaszar kellet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz? az cukros, hogy amúgy nem voltam/vagyok az, csak a cukorterheléses vizsgálat nem lett túl jó?
2010. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Terhessegi diabeteszre gondolok. Ha a terheleses nem jo, tul magas, akkor szigoru dietara fognak, ha esetleg azok utan is magas eredmenyeket mersz, inzulin kell. Nekem a dietaval ugy ahogy sikerul karbantartanom a cukromat. Szerencsere nem kell inzulin eddig, de most mar nem is nagyon szeretnem, jo lenne kihuzni nelkule. 36 hetes vagyok.
2010. márc. 4. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első.Nálam is magas volt, asszem, 8,4. Egész végig riogattak, hogy mi lesz.. aztán persze tök egészséges, eléggé beárnyékolta a terhességet, viszont ami nagy pozitívum az az, hogy alig híztam. Utólag majdem hálás is vagyok ennek. Ja, és riogattak, hogy milyen nagy, de nem a cukor miatt, hanem mert 58 centivel született, Apuka 194 magas, azóta is az átlagnál hosszabb. Meg a terhesség vége fele még inkább elszaladhat a cukor, bár ezt én nem tapasztaltam. És simán szültem, még szóba sem került a császár. Szerintem ne aggódj, amikor én születm 4 nőből 4 terhességi cukros volt. és mindenkinek egészséges a babája
2010. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
41. héten szültem, meginditották, 3280 grammal született a lányom, hüvelyi szülés volt.
2010. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
39. héten szültem, inzulinos kismama voltam. Természetes úton szültem, 55 cm 4080g. Most is az átlagnál hosszabb a fiam. A terhesség alatt alig híztam, de sajna a szoptatásnál feljött:)
2010. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Diétáznom kellett, inzulin nem kellett. 3360 gr-mal született a kisfiunk. 10 kilót híztam a terhesség alatt és végig fitt voltam. Nekem bejött a diéta!
2010. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

40. hétre, sajnos végül császárral (más miatt).

A terhességi diab. egyáltalán nem ok a császárra, semmi köze a szüléshez! 3100 gramm volt a babó.

2010. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Tudom, hogy nincs koze ehhez, csak ezert nem csaszaroznak, csak ugy gondoltam, hogy esetleg valakinek tul nagy lett a babaja es ezert kellett csaszar. De ugy latom mindenkinek atlagoz mertu babaja lett. :) Ez megnyugtat, mert az orvosok remisztgetnek, hogy tul nagy lessz a babam meg ilyenek.
2010. márc. 4. 22:21
 9/10 anonim válasza:

Szintén cukros kismamai voltam,engem is riogattak,hogy óriásbébim lesz,de nem lett.

54cm 3870gr.

Nálunk annyi volt,hogy szülés után lement az ő vércukorszintje,ezért átkerültünk a koraszülött osztályra,aztán voltak még komplikációk(de nem a cukor miatt),de végül minden rendben lett.

10 napot töltöttünk a kórházban születéstől a hazajövetelig

2010. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha cukros kismami vagy, akkor úgy is diétáznod és akkor nem lesz nagy a baba:) Én majd éhen döglöttem, de mégis szép fejlett babát szültem.
2010. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!