Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért szerepel máshogy a...

Miért szerepel máshogy a szülésem a zárójelentésemen, mint ahogy történt?

Figyelt kérdés
Programozott császárom volt, a zárón viszont úgy szerepel, hogy spontán megindult szülés után ....
2011. júl. 24. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az statisztikailag rosszabb fényt vetne a kórházra. Vagy elvileg nincs olyan, hogy programozott császár.
2011. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

után.... mi van utána írva?

Mert ha programozott császár lett is a vége, a megindulásra vonatkozik a mondat első fele, ami attól még lehetett spontán.

2011. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem azt írták, hogy fájásokkal mentem be, holott indított szülsem volt,

De varomira nem rédekel, a megfelelő ellátást kaptam, ez a lényeg

2011. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Azért mert a császárt csak indokolt esetben lehet megejteni mert az többszöröse a sima szülés OEP támogatásának.

Programozott császár szülés? Feljelenteném a kórházadat!

2011. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem indult meg a szülés, mert pont az volt a lényeg, hogy ne legyenek fájásaim. A továbbiakban le van írva, hogy miért volt szükség a császárra.

Miért is kéne feljelenteni a kórházat?

2011. júl. 24. 22:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne feljelenteni?

Nekem tervezett császár volt mert faros 4kg-os volt.Kaptam valami hüvelytablettát amitől fájásaim voltak 1 napig majd másnap műtöttek.Egy szóval nem írták a záróra hogy megindult vagy indított.

2011. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy OEP-pénzek miatt csinálták, bár ez okirati bűncselekmény, de minden bizonnyal mindennapos ;(
2011. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én meg vákummal szültem spontán,

mégis az volt a zárójelentésre irva hogy

császármetszéssel született..

szánalmas..azt hiszik így több pénzt perkálhatnak le.

2011. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak:igen,így több pénzt perkálhatnak le(a császár többe kerül mint a sima,de vákummal befejezett szülés).És hogy szánalmas-e?Valóban az,de ez nem a kórházak hibája,hanem azoké,akik nem adják oda a megfelelő működéshez szükséges pénzeket.Sajnos csak ilyen kis ferdítésekkel jutnak plusz költésgekhez.Gondolom annak nem örültél volna,ha pénzhiányra hivatkozva szinte mindent megvontak volna(nem lenne fájdalomcsillapító,kötszerek,stb.)
2011. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
:) ez vicces. Én a MÁV-ban szültem 5 hete, nekem a zárómnak köze sincs a szülésemhez, csak a nevem és a taj számom egyezik... én is fel voltam háborodva... de már teszek rá.. undorító amit művelnek... na hagyjuk is....
2011. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!