Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Julius végén fogok szülni....

Julius végén fogok szülni. Muszáj köntöst vinnem a kórházba? Hiszen nyár lesz, és nálunk a korházba nagyon meleg van.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.Én Augusztus végén szültem tavaly és nagyon meleg volt.Én is vittem köntöst,de nem vettem fel,hálóing meg melltartó,bugyi volt rajtam,nálunk nagyon kevesen vették fel,álltalában csak akkor ha látogató jött és kimentek a folyosóra. Én még akkor sem,más is volt úgy:D

7hós manó anyuja

2009. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én sem vettem fel köntöst pedig novemberben szültem
2009. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia

én szeptemberben szültem, óriási kánikulában.

volt nálam egy rövidujjú, combközépig érő kis köntös, de csak akkor vettem fel, mikor kimentem a látogatókhoz.

Én valahogy helyénvalónak éreztem, hogy ne abban a holmiban döcögjek ki, amiben aztán az újszülött mellé fekszem az ágyba. vagyishogy eltakarjam/óvjam azt.

amúgy meg rövidnadrágos pizsiben voltam egész nap, vagy rövidgatyó+póló kombinációban (nem vagyok hálóinges)

2009. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem vidd be magaddal,ki tudja ..lehet kelleni fog.nem foglal nagy helyet.
2009. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem volt kötelező a hálóruha sem,én laza rövidnadrágban és pólóban voltam,abban pedig a látogatók előtt sem volt ciki :)
2009. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én júniusra vagyok kiirva,én egy vékony rövidujjú köntöst viszek,ha kimegyek a folyosóra,vagy wc-re ,tusolni.
2009. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dec. végén szültem Bpen, vittem köntöst, de max 1x volt rajtam, inkább néha azzal takaróztam be, nagyon fűtöttek.
2009. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!