Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült esetleg valaki innen...

Szült esetleg valaki innen Vácon? Mik a tapasztalatok? Mit adnak a babának és a mamának? Mit érdemes vinni, mit nem néznek jó szemmel?

Figyelt kérdés

nagyon sok kérdésem lenne, mert valószínű én ott fogok szülni

előre is köszönöm nektek


2011. júl. 31. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia,

Októberben szültem Vácon, most lesz 1 éves a kisfiam.

Nem volt fogadott dokim,szülésznőm.Rendesek voltak velem, mindennel meg voltam elégedve.

A szülőszobán labdázhattam, férjem bent volt végig.

Szépen fel van újítva.

A gyermekágyas rész már lepukkantabb,de minden csecsemős nagyon kedves,segítőkész volt.

Hát jóformán mindent kellett vinni, mert sajnos már nem tudják biztosítani a pelust,popsitörlőt.

De jó ha viszel WC papír is.

Én tényleg meg voltam elégedve a kórházzal.

Hallottam rosszakat szülés előtt a kórházól,de nem volt választásom...de nagyon nem bántam meg!szerintem következő szülésem is ott lesz.


Kérdezz bármit,szívesen válaszolok, ha tudok:)))

2011. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors reakciót,lényegében mindenre kaptam választ, valami viszont még ngayon érdekel.ha esetleg nem indul be rendesen a tejtermelésem szülés után, és nem tudom megfelelően táplálni a picit, milyen segítségre számíthatok?
2011. júl. 31. 13:51
 3/15 anonim ***** válasza:

Most megfogtál:))Azt tudom, hogy mivel baba barát, nem adnak tápszert...én szombat hajnalban szülte, 3/4 2-kor, a tejem kb héfőn indúlt be,addig semmi mást nem kapott a fiam,visont rátettem 3 óránként a mellemre, előtejet szopizott, erre figyeltek,mondták, hogy keltsem, ha nem ébred magától.Enyhén sárgult be,kedden mehettünk haza.

Szóval nekem nem voltak ezzel gondjaim, így nem tudom mit csinálnak, ha nem indúlna be a tej...

de e miatt ne aggódj, tuti minden rendben lesz:))

mikor szülsz?

2011. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Burg Anita doktornőt ismered?Ő nagyon kedves,ügyes szurkolok,hogy nála szülj!
2011. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindkét fiamat itt szültem vácon, vagyis császárosok voltak! Az orvosok, a nővérek és a szülésznők nagyon ügyesek, kedvesek és türelmesek!!! Az első babám 2005-ben a második 2008-ban született! Nekem a 3. napon lövellt be a tejem, addig kaptak tápszert és vizet is! Ekkor még nem kellett pelenkát vinni de mondták hogy hozzunk hogy minél többet gyakorolhassuk!!! Mivel császáros voltam a 6 nap után engedtek haza minket. Persze indulás előtt meglátogatott mindenkit a főnővér aki megvizsgálta a babámat hogy minden rendben van e vele! Én személy szerint mindennel megvoltam elégedve!!! Egy jó tanács: hogy minél előbb belöveljen a tejed,tedd a picit minél többet a cicidre!!! Ó, majd el felejtettem, már a 3. babámat várom, október 31-re vagyok kiírva!!! :) Az én orvosom-> Dr. Fernczi Gyula

2011. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én is október 30 körülire vagyok kiírva,tehát még van időm, de mivel első babus nagyon izgulok, és nagy szívfájdalmam lenne ha nem menne a szopiztatás.Igen, találkoztam már Burg Anitával, egy végtelenül kedves orvos, de mivel nem lesz fogadott orvosom, csak szurkolni tudok hogy egy legalább olyan orvosnál szülhessek amilyen ő is.
2011. júl. 31. 16:16
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, megkérdezhetem, hogy magán rendelésre jársz Ferenczi doktor úrhoz?Megkérdezhetem mennyi a vizsgálat és mennyit kér szülésért?

1.,2. válaszoló vagyok, az első babám nála szültem, és megfordult a fejemben, hogy ha a 2.nál anyagilag úgy állunk akkor felkérem...

2011. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2005-ben és 2008-ban mikor magánrendelésre mentem 5000 ft-ot kellett fizetni!!! Szülésnél: 2005-ben 30.000ftf-ot fizettem, 2008-ban 50.000-et! Most nem tudom hogy van, az az igazság hogy eddig az sztk-ba jártam ahol ingyenesek a vizsgálatok! De pár héten belül lesz egy uh-m a 30.heti azthiszem, azt már a Ferenczi dokival akarom csináltattni a magánrendelésén!!! :)
2011. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

húúú


én 2009 ben szültem a fiamat ott, szülészet szuper a csecsemősök akkor mind gáz volt...azt sem tudtam hol a wc, hol a gyerekem, mit kell vele csinálni, pelenkázni sem hagytak, elvitték és ők rendezték, ők adták a pelenkát és a törlőt is....


állítólag van most valami hiperszuper szülőszoba is, most várjuk a 2.babát aug végére, kíváncsi vagyok, d eha nem felejtem el, beszámolok a friss élményeimről :)

összességésben nem olyan vészes, a zuhany és a wc anno egy rakás kaki volt....a szó átvitt és rendes értelmében is, undorító... :(

2011. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

megint első vagyok.

Kedves utolsó, ha nem felejted el én szívesen venném, ha írnál, kíváncsi vagyok erre a szülő szobára, mert nekem csak említették hogy lesz.

2011. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!