Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült esetleg valaki innen...

Szült esetleg valaki innen Vácon? Mik a tapasztalatok? Mit adnak a babának és a mamának? Mit érdemes vinni, mit nem néznek jó szemmel?

Figyelt kérdés

nagyon sok kérdésem lenne, mert valószínű én ott fogok szülni

előre is köszönöm nektek


2011. júl. 31. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

pénteken voltunk bent NST :)


hát valami gyönyörűűűűű!!! mindegyik szobában új függönyök, új szülőágyak

van egy nagy rögtön az első szoba, na ott a masszázskád, plazmatv, bőr ülőgarnitúra, brendonos babaszoba szett (pelenkázó+szekrény)húúú eszméletlen szép


viszont a csecsemősöknél SEMMI NEM változott, ugyan olyan gány az egész, fuuj rettegek attól a 4-5 naptól amit ott kell töltenem


most már tényleg kell vinni popótörlőt+pelust

nem adnak semmit a babának 0-24 cici+anyuka

ja és ha du.4 ig megszülsz az már 1.napnak számít :)))eddig reggel 8 volt ez a határidő


kérdezzetek, most minden infot begyűjtöttem :)

2011. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ja régen adtak betétet is, de én vittem anno, most is kell és viszek is :)


szülés után nem viszik el a babát, odaadják neked, te melegítheted fel:) full bababarát lett, csak a csecsemős osztály a leg lepukkantabb


ansztes most sincs, így érzéstelenítés nuku, újdonság hogy szülhetsz gátvédelemmel :) régen ez sem volt módi, legalábbis 2 éve


sztem szülésznőt mindenkép fogadjatok ha tehetitek, 20-40ezer körül kapnak, és többet segít, többe tvan ott mint a doki


beöntés sincs

2011. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

megint első:)

és mennyibe kerül az a szuper szülőszoba?Kell érte fizetni, vagy ha te érkezel elsőnek, akkor választhatod??

Amúgy tényleg lepukkant a csecsemős rész, de jófejek a csecsemősök, ez javít kicsit a helyzeten!!!

2011. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nem kell külön fizetni érte :)) ha szabad akkor gyors foglald be, jó tágas, ott a plazma tv, 4 részes bőr ülőgarnitúra, szülőágy, gondolom áthoznak labdát is ha kell, ott a kád is, mosdó külön :))


szóval ha mész szülni ott kezdj rögtön :)) és akkor kénytelen más máshova menni :))


tutijó szobácska , mint egy nagy nappali :))

2011. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
köszi:)remélem mikor aktuális lesz majd kifogom:)
2011. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!