Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ennyire fájdalmas az együttlét...

Ennyire fájdalmas az együttlét szülés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 és fél hónapja született meg a babám, gátmetszéssel. Szülés közben a bal oldalon bent jócskán szakadtam, volt is varrás rendesen (kb 3/4 óra), míg kívülről "csak" 2 varrat volt. Felszívódó cérnával varrt a doki, tehát semmit nem szedett ki amikor hazaengedett a kórházból. Voltam a 6 hetes vizsgálaton, ott mindent rendben talált. Ezek után próbálkoztunk újra szeretkezni a férjemmel. Gondoltam, hogy fájdogálni fog, de nem gondoltam, hogy ennyire. A behatolás még csak-csak( bár az sem egy álom), de a bal oldalon úgy érzem mintha ezer kés szurkálna. Van egy pont, ahol úgy érzem nem megy tovább a behatolás, (hülyén hangzik), de mintha beakadna valamibe, és akkor a fájdalomtól majdhogynem csillagokat látok. Próbáltuk nem kevés síkosítóval is, de semmit nem segített. A férjem türelmes, de én már kétségbe vagyok esve.

Valamilyen tanácsot várok,hogy hogyan tudnánk tovább jutni ha járt már valaki hasonló cipőben kérem írjon!!!


2011. aug. 6. 08:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

3. hozzászóló vagyok. Most 6 hónapos a kislányom, és vmelyik nap megpróbáltuk és SOKKAL jobb volt!!! Meg is lepődtem! Sokan azt mondják, h "erőltetni" kell, bejáratni...Hát én nem ennek a híve voltam, mi eddig alig voltunk együtt a fájdalom miatt, de úgy látszik megérte várni. Sokan mondják egyébként a 6-8 hónapot, sőt 1 évet is.


Én arra gondoltam, hogy azt a bizonyos "elakadást" a hüvelyfal süllyedése okozza, ami nálam pl szülés után nagyon látható volt, most már viszont eléggé visszahúzódott, és a szex sokkal jobb. Talán összefügghet.

2011. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekünk már az 5. héten minden rendben volt! Egyáltalán nem fájt. Később az orvos mindent rendben talált! Sőt mondhatom, hogy azóta jobb lett a szex. Szerintem ne pánikolj!
2011. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, gondolom neked nem szakadt végig a hüvelyed - nem 'pánikolunk'
2011. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!