Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bő 1 ujjnyira van nyitva a...

Bő 1 ujjnyira van nyitva a méhszáj. Nincsenek fájásaim. Mikorra várható a szülés? Ez már a vajúdás része?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vajúdás majd akkor kezdődik, mikor a fájások beindulnak. Azt nem lehet tudni, hogy mikor indul be a szülés, mert van, akiknek már hetekkel előbb kinyílik a méhszáj. Nekem már jóval szülés előtt nyitott volt. Tehát nem lehet megmondani, hogy a szülés mikor indul be. Már túlhordtad? Hány hetes vagy?
2009. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

37 hetesen bő egy ujjnyira voltam nyitva. 40+4 hetesen indult be a szülés,és 5 óra vajúdás után is bő egy ujjnyira voltam nyitva! megcsászároztak,mert semmit nem tágultam,és a baba szíve sem bírta! úgy hogy nyugi...

2009. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én már 2 héttel a kiírt időpont előtt 1 ujjnyira voltam nyitva,mikor 40,2hetesen mentem szülni,még mindig csak alig 2 ujjnyi volt...végén vacummal szültem,mert nehezen tágultam.

Sokat sétálj,az segíti a tágulást,és a vajúdás az akkor kezdődik,mikor már rendszeres fájásaid lesznek.könnyű szülést

2009. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.28 hetesen 1 ujjnyira már nyitott voltam.Most 34+6 hetesek vagyunk és minden rendben...
2009. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia 31 hetesen már nyitott volt a méhszájam,feküdnöm kellett,39.héten könnyen szültem alig 4 óra alatt!
2009. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!