Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Masnak is kerult szuleskor...

Masnak is kerult szuleskor babakaki a magzatvizbe?

Figyelt kérdés
elmeselnetek mi volt utanna?
2011. aug. 16. 09:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a kiírt nap előtt 2 nappal szültem.Csak ctg-re mentem volna reggel a kórházba de reggel fél8 körül már 5 perces fájások mellett elfolyt a magzatvíz és zöld volt és azonnal kétségbe estem és síni kezdtem mert csak annyit tudtam akkor a dologról, hogy ez nem jót jelent... Jött is a mentő gyorsan bementünk a kórházba és 13:20-ra született meg a kisfiam és annyi volt csak ,hogy mikor kibujt akkor megmutatták messziről és már vitték is tisztogatni meg ellenőrizni illetve kapott antibiotikumot ... Majd felöltöztették és egy rövid időre oda is adták majd felvitték a biztonság kedvéjért az intenzívre megfigyelésre néhány órára.Semmi baja nem lett hál istennek ,a 2 babánkat várjuk már csak kb 2 hétig és remélem vele nem lesz ilyen és kevésbé fogok megijedni magától a szüléstől is :-)
2011. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt hogy állapítják meg, azon kívül, hogy szülésnél észreveszik?
2011. aug. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!