Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a Telki Kórház szülészete?

Milyen a Telki Kórház szülészete?

Figyelt kérdés
Van-e valakinek tapasztalata vagy hallott-e valamit róla?
2010. okt. 25. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Profi,mint az egész kórház.Én nem ott szültem,de a magzatvízvizsgálatot ott csináltattuk(meg még 1-2 vizsgálatot)és mondhatom maximálisan pozitív volt minden.A kiszolgálás,a bánásmód,és az ellátás is 5*-os volt.Igaz,ez 2008 elején volt,és azóta olvastam 1-2 negatív tapasztalatot.Üsd be a google-ba, hogy Telki khz szülés...
2010. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Nekem is volt magzatvízvizsgálatom a SOTE I-en, egy fillérbe sem ekrült, a TB fizeti:-)))))


ja és a Margitban szültem.

2010. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Olvastam már ezt a panaszt. Többek között ezért is írtam ki a kérdést, ki mit tud a Telkiről. Mert, nem akarok ilyen hozzáállást, az biztos.

Személy szerint én oda járok, régebben is jártam oda, mindig nagyon udvariasak, nem tudom elképzelni, hogy ez megeshetett volna. De persze ki tudja, a szülészeten milyenek a nővérek. Aki ismerős szült ott, 200%-osan voltak megelégedve mindennel és a nővérekkel is. Meg, ahogy olvasom a neten is, akik ott szültek, jót írnak. Talán ez az egyetlen olyan negatív eset, amiről eddig olvastam, hallottam.

2010. okt. 25. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok,és a 2. válaszolónak írom,hogy az igaz,hogy máshol ingyenes,de itt nem "futószalagon" végzik a beavatkozást(várni sem kell egy percet sem,csak a doki és az asszintes van ott,a hozzátartozó bemehet,utána adnak egy külön szobát,ahol lehet pihenni),a bánásmód,hozzáállás maximálisan kielégítő,és nem mellesleg 2 NAP! múlva hívnak az eredménnyel...na,emiatt mentünk ide!Természetesen még tovább is vizsgálják a levett anyagot(sok sok mindenre),de azok már nem olyan súlyos elváltozások(ám ha valamire pozitív egyből hívnak),ami miatt esetleg meg kellene szakítani a terhességet.
2010. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

második

ennyi pénzért csinálják is, de nekem teljesen jó volt az állami.

2010. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

előző

én a magzatvyzviszgálat után bent aludtam a Klinikán egy 3 ágyasban, pedig a kórháztól kb 20 pecre lakom kocsival.

2010. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Páran panaszkodtak, hogy a borsos számla mellé az ovos bejelentette hálapénz igényét is - nem keveset - itt is írtak ilyesmit.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2010. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt én is olvastam, ha előbb látom, hozzá tudok szólni. Én ezt teljesen lehetetlennek tartom, hogy abban a kórházban bárki is hálapénzt kérjen. Ha kérne is valaki, egyrészt, jeleztem volna a vezetőség felé, másrészt, valószínűleg egy másik magánkórházat választok.

Azt tudom elképzelni, hogy a kérdező nem a telkibe járt terhesgondozásra, hanem spórolásképpen az orvos magánrendelésére. És lehet, hogy még nem tudta pontosan, hol szüljön, így az orvos sem volt tisztában ezzel és biztos, ami biztos, elmondta a szokásos "tarifáját".

Én a Telkibe járok terhesgondozásra, és még senki nem mondta, hogy külön kellene még bárkinek is fizetnem. Ez nem úgy működik. Milyen alapon kérnének még tőlem plusz pénzt? Nekem ez hihetetlenül hangzik. És az ismerőseim közül egyiknek sem nyújtotta be senki a hálapénz igényt. Szerintem ennél az esetnél valami félreértés van.

2010. okt. 29. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!