Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az tényleg igaz, ha valaki...

Az tényleg igaz, ha valaki elkezd vizesedni, akkor köeleg a szülés? Olvastam itt párszor hogy a vizesedés után X idővel megindul a szülés. De mennyivel? Ki mikor szült vizesedés után?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:

en nem ugyan de van aki mar a terhessege elejen elkezd vizesedni.ez egyen függö szerintem nincs összefüggesben a szülesse,bar nem tudhatom mert csak 23 hetes vagyok,de nekem van egy baratnöm aki 24 hetesen uj cipöt vett mert bedagadt a laba,vagyis bevizesedett.es a korai hetekben is mondjak hogy jellemzö mert neha azt hiszik a kismamak hogy nöl a pocak 8-10 hetesen de is csak a test tulzott viz elraktarozasa miatt van.en igy tudom.

hany hetes vagy?

2009. jún. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!


Én nem vizesedtem terhesség alatt, viszont -akkor még nem sejthettem- a szülés előtt 2-3 héttel feltűnően bedagadt a bokám.Ez már tudom utólag, hogy "jel" volt. De hallottam olyanról is, aki végig vizesedett terhesség alatt. De mindenesetre ha már a terhesség "végefelé" jár valaki, és vizesedne a bokája minden átmenet nélkül egyik napról a másikra, szerintem ott elég valószínű hogy hamarosan szülni fog...

2009. jún. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Véletlen egybeesés.

Általában a terhesség vége felé jelentkezik a vizesedés,de nem mindenkinél és nem egyidőben.

Én példáúl nem vizesedtem semmit,mégis szültem.

2009. jún. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
31+4 hetes vagyok tegnap elött reggel még semmi víz nem volt,elmentünk moziba,mire vége lett a filmnek,azóta akkora a bokám hogy nem fért vissza a papucsba,tegnap úgyszintén,most jobb picit mert este takarót raktam a lábam alá.de nem tudok egész nap feküdni,vége a sulinak,és a lányommal foglalkozni kell! kicsit. Tegnap szúrogatott a hasam alja,olyan mintha a hüvely végénél,vagy a méhnél tűvel szurkáltak volna. ez baj?
2009. jún. 16. 07:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam ide :) Szerintem-magam példájából kiindulva- készítsd magad közelébe az "pakkot". Nekem ez volt a második jel , a hüvelyi szurkálás. Nem foglalkoztam vele, aztán rá 2 nappal elfolyt a magzatvizem....Szerintem elég valószínű, hogy közeleg nagyon az idő...
2009. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocs, most olvasom , hogy 31 hetes vagy... akkor még ne nagyon"jelezgessen" neked. A hüvelyi szúrkálás nekem szülés előtt pár nappal volt; nagyon nagyon remélem, hogy most tévedek és neked nem "előjel"......
2009. jún. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A hüvelyi szúrkálás nekem most is van,én szerenscére nem, vizesedtem,de van egy barátnőm aki az előző terhessége alatt végig vizesedett ez egyén függő.Valaki az egész terhessége alatt vizesedik van aki nem.

Nyugalom a nem szállt el a nyákdugód és nincsenek jóslóid akkor nyugi!

Boldog Baba várást!

23+3 hetes kismama

2009. jún. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 28. héttől kezdve vizesedtem és akkor kezdődtek el a jóslók is. Hüvelyi szurkálás, enyhe görcsök, derék táji fájdalom stb. 32 hetesen kórházba kerültem mert kinyíltam 1 ujjnyira, szerencsére nem lett gond, a baba bent maradt. Most a 36. hetet taposom, most is szurkálgatok, néha vannak enyhe fájdalmaim. Szedem a magne b6-ot, az valamennyit segít a keményedéseken. Remélem 2 hétig még kihúzom.

2009. jún. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szúrkálás, keményedés, vizesdés is volt a 36-38. hét között, már mindenki arra készült, hogy szülök. De azóta semmi, 39+4 hetesen egy ujjnyira nyitott méhszájjal, harmadfokban érett lepénnyel még semmi jele, hogy indulna a szülés. Viszont a vizesedés lehet a toxémia jele, ami nem igazán jó. Egyél sok fehérjét,mert az megköti a vizet, nem engedi, hogy kimenjen a szövetek közé( vagyis dagadjon a kezed, lábad).Nekem a sajt nagyon bejött, persze mellette nagyon kevés szénhidrátot ettem.

Azóta nincs ödéma a lábamon.

Boldog babavárást!

2009. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!