Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány dl kb a magzatviz?...

Hány dl kb a magzatviz? Mennyi idő alatt "folyik el"? Milyen állagú? Vizszerű? 38 hetes vagyok, és ma egy kicsit "vizes" volt a fehérneműm.

Figyelt kérdés
Lehet h magzatviz? Elég kevésnek tűnik, lehet h csak átlátszó folyás? Olyanom még nem volt eddig. A hasam is egyfolytában keménykedik, most is kőkemény. Ez lehet a szülés jele? Lent nem nagyon húzódik, csak néha érzek kisebb "lökéseket". 38 hetes km
2009. ápr. 16. 16:21
 1/4 anonim válasza:
én ugyan császárral szültem,de előtte megpróbálták megindítani a szülést.burkot repesztettek,belőlem 4órán keresztül folyt a magzatvíz.szivároghat is,olyan mintha bepisilnél.szerintem hívd fel a dokit.
2009. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magzatvíz folyamatosan szivárogna,tehát mindíg nedves lenne a bugyid!Kb.1200-1500 ml lehet most!Az te véredből származó folyadékból és a babád vizeletéből áll.ha elfolyik azt észre fogod venni!
2009. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy kicsit megnyugodtam, mert nem szivárog folyamatosan. Vér is van benne? Mert egyáltalán nem volt piros, átlátszó volt és elég kis mennyiség.

2009. ápr. 16. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Tud szivárogni ugy is ha nem folyamatos!Én a lányomnál észre sem vettem hogy elment a mvíz,mondjuk nekem akkor már fájásaim voltak és rengeteget jártam pisilni!azt mondta a sznő hogy valószinüleg a sok pisilés közben szivárgott el....sztem hivd fel az orvost mindenképpen vagy menj be egy vizsgálatra a kórházba ha tudsz,inkább küldjenek haza!!
2009. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!