Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 29. hétben járok. A szokásos...

A 29. hétben járok. A szokásos fehér folyásommal együtt néha átnedvesedik a fehérneműm. Nem "tocsog", csak nedves. Lehet ez magzatvíz?

Figyelt kérdés
Ma voltam UH-n, és azt mondták, valamivel kevesebb a magzatvizem. A dokinő kérdezte, hogy nem szivárgott-e. Én magabiztosan feleltem, hogy nem. De aztán elkezdtem gondolkozni...
2008. jún. 17. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Azt hiszem csak úgy nugszol meg, ha megbeszéled a nőgyógyászoddal a problémát.A bővebb hüvelyváladékozás miatt is indokolt felkeresni. Lehet, hogy kezelést igényel. A magzatvíz lehet kevesebb átmenetileg szivárgás nélkül is, átmeneti is lehet.
2008. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Asszem a dki v gyogyszerész tud adni vmit amivel meg lehet állapítani a folyásból, h tartalmaz-e magzatvizet. Lehet, h én is így jártam,m nem gondoltam, h az lehet esetleg magzatvíz ( lehet, hogy igaziból nem is volt az) és a végén császár lett a 41.hétben.
2008. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban lehet kapni olyan betétet, ami elszineződik a magzatviztől, illetve tesztet is, ami kimutatja, ha az. Remélem tudtam segiteni.
2008. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, szóltam a dokinak, és vett le kenetet, amiből kiderült, hogy streptococcus valamim van. Ettől nem kell megijedni, csak a szülés elindulásakor antibiotikumot adnak infúzión keresztül, hogy a baba ne találkozzon vele.
2008. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!