Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is járt igy? 2hónapja...

Más is járt igy? 2hónapja tart a gyermekágyim, van h eláll 1napra aztán ujra ömlik, most is? Mi lehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltál 6 hetes kontrollon?Rendben találtak mindent?Esetleg elmehetnél a nőgyogyihoz.

Nekem 6 hetesen már nem volt semmi.

2011. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el dokihoz ilyen sokáig nem tarthat a gyermekágyi6-7 hét alatt el kell múlnia.
2011. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen én jártam. Az első babámmal 10 hétig tartott a vérzésem, de közben a doki szerint már a menzeszem is megjött pedig szoptattam. A második babámmal hellyel-közzel 6 HÓNAPIG(!!) véreztem,a doki azt mondta nem lát semmi bajt,biztosan valami hormonális dolog,adott egy injekciót,attól jobb lett,és azt mondta ha nem fogok szoptatni már menjek vissza és ir ki valami tablettát rá. Amikor 6 hónapos lett a babám abbahagytuk a szopit,és akkor abbamaradt a vérezgetés is. Császáros voltam amugy.
2011. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj dokihoz mert lehet például egy véralvadék ami hozzágyógyult a méhfalhoz és nem tud kiürülni,és ettől nem is tud teljesen begyógyulni a sebed a méheden.Nekem is ez van.

2,5 hónapja szültem egy óriási babát(5650g!!) és így tovább is tartott,míg visszahúzódott a méhem normál méretűre,de én is így vérzek még ahogy írod.Úgyhogy a doki csinált egy uh-ot most és ezt találta amit fent írtam.Úgyhogy jövő héten műtenek(méhszájon keresztül,nem vágnak) és kiveszik.

Szóval ez is egy lehetséges ok,meg még szerintem sok más is,úgyhogy mindenképp doki!

2011. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvastam olyat is hogy még működő lepénydarab is lehet bent. Fórumokon csomóan számolnak be 7 hétről...


Nekem most, a 8. héten még mindig jön egy pici, egy napos szünetekkel. 6 hetesen voltam UH-n (dokinál nem, úgyis csak elküldött volna UH-ra), ott nem találtak semmit.

2011. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!