Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dúlás szülés 2. gyermekkel?...

Dúlás szülés 2. gyermekkel? Tapasztalatokra, érvekre/ellenérvekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Egyáltalán érdemes e a 2.babával dúlát fogadni,mennyibe került nektek,adott e valami +,hányszor találkoztatok...

előre is köszönöm


2009. jún. 24. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Maganyos vilagunk szulemenye!

Dula vagy a baratnom?-Baratnom

Dula vagy a szuleszno?-Szuleszno

Dula vagy az anyukam?-Anyukam

Dula vagy az anyosom?-Dula

Mar szultel, tehat akkor nem ertem minek a dula?

Vannak olyan nok akiknek nincs senkijuk akiktol segitseget es tanacsot kerjenek,na ok azok akik leginkabb dulat fogadnak.Egyfajta biztonsagerzetet ad nekik hiszen nagy tobseguk mar joval a szules elott megismerkednek.

2009. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen szültem már...nem igazán volt jó egyedül vajúdni,úgy hogy a kutya se nézett rám.igaz a párom kint volt a váróban,de az ő jelenléte meg zavart.ezért gondoltam hogy a 2.nál dúlát hívnék.mert a barátnőim,anyukám....nem jönnének be
2009. jún. 24. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!