Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éreztetek valamit a szülés...

Éreztetek valamit a szülés megindulása előtti napokban, órákban? Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2009. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a szülés előtt 5-6 órával éreztem a derekam. Majd le szakadt, alig bírtam megmozdulni. Aztán rá pár percre mikor mentem wc-re, láttam, hogy a nyákdugó elment. Végig derékfájásom volt addig amíg ki nem bújt a kisfiam. Onnantól kezdve semmit nem éreztem. :)
2009. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Derékfájás mindkét szülésem előtt. Ekkor már tudtam pár nap van hátra. Aztán szépen lassan jöttek is a fájások...
2009. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, semmit. Nekem nem ment el a nyákdugó, sem a magzatvíz. A fájásokkal kezdődött.
2009. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jóslófájásaitok sem voltak? Mert a szülésznőm szerint anélkül nem szülök. És már a 41. hetet tapossuk, de nem érzek semmit. Derékfájás van, nyákdugó nincs, de összehúzódásokat nem érzek.
2009. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
38+5 voltam mikor ctg-n mondtam a nőgyógyásznak, hogy furán fáj a derekam, ilyen még nem volt. Ő rögtön azt mondta, na akkor hétvégén szülünk, ez kedden volt. Na persze, mondtam én. Szerda hajnal egykor újabb derék és alhasi fájdalom, 10 percenként, 3kor rózsaszínes vizes valami kifolyt, 6kor kórház, 15.15-kor megszületett a kisfiam.
2009. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elötte való nap szokatlanul keveset mozgott a kisfiam,fel is hívtam a dokit,másnap mentem volna hozzá,de éjjel megindult a szülés,elfolyt a magzatvíz.
2009. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. szept. 23. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem semmit, este vacsiztam aztán megnéztem a barátok köztöt, aztán lefekvés előtt elmentem pisilni, na ekkor kezdett el folyni a magzatvizem a 37. héten. Az tűnt fel, hogy sokat pisilek, abba akartam hagyni de csak folyt. Aztán elállt, majd megint folyt egy kicsi. Na ekkor már tudtam, hogy itt az idő. :o) Derékfájásom meg már kb. a 20. héttől folyamatos volt, igazából van, hogy még a mai napig érzem. Pedig lassan 4 hónapja szültem.
2009. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!