Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a nőkről, akik terhesen fotóztatják magukat (és ezt a nyilvánosságnak is megmutatják, nemcsak a férjnek), utcán mutogatják a hasukat rövid felsőkben stb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 13:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
49%
Azt hogy undorító.
2011. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
44%
gáz...
2011. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
88%
semmit
2011. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%
ha nem dúrva a kép akkor nincs gond vele. láttam már olyan terhes képeket ami nagyon szépen meg volt csinálva és nem látszott semmi olyan csak a has. szerintem ezzel nincs gond.terhes nőt még nem láttam haspólóban , csak a strandon :) de amúgy még mindig jobb egy formás terhes nő haspolóban mint egy hájpacni.
2011. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
96%
Egy terhes nő is lehet szép. Egy róla készül kép is lehet művészi. Nem gondolok általában erről semmit. A konkrét képről megmondom, hogy tetszik-e vagy sem?
2011. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem undorító. Mondjuk utcán nem mutogatnám, egyébként se szoktam, és ha szuper alakom lenne, akkor se, az nem tetszik. De fotókat szívesen csináltatnék magamról.
2011. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
86%
Nincs benne semmi undorító. Igenis büszkék lehetnek rá, hogy terhesen is, 2 gyerek után is jó alakjuk van. Ha olyan alakom lenne, mint Rubint Rékának, én is mutogatnám :D
2011. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%

Gondom a Rubint Réka fotósorozata ihletett meg :-)

Nekem semmi bajom a szép fotókkal, ha magán célja készül, és nem közszemlére. Akiket az utcán látok rövid, haskivillantós cuccban, az visszataszító és nem tetszik. Amúgy én is kismama vagyok, nem zsákokba járok, de mindig figyelek arra, hogy ne lógjon ki a hasam (főleg most télen).Testhezálló ruhákat viszont szívesen felveszek.

2011. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%

Ha szép és jól áll neki,miért ne?Bár mostanában nem sok utcán magát mutogató terhes nőt látni szerintem...

Ez nem betegség,hanem állapot,nem kell eldugni..és egyébként én is büszke vagyok a pocakomra.Ha igényesek a fotók,szerintem semmi baj velük.

2011. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nem tetszik. Szerintem ez egy bensőséges állapot, amihez másoknak semmi közük. Persze ahogy a kérdező is írta, a férjnek megmutathatják, de szerintem már az is undorító, amit a sógornőm csinált, hogy mindenkinek mutogatta a pucér hasát, még a férjemnek is mondogatta, hogy fogdossa meg.

Persze legyen büszke a hasára, de ruhában is éppen olyan jól látszódik.

2011. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!