Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez jelenthet akár közelgő...

Ez jelenthet akár közelgő szülést is 39 hetesen? Vagy csak rám ijesztett a természet? Ez csak jósló? Nem tudom megítélni.

Figyelt kérdés
Tegnap este 8 óta kezdődtek mensi szerű fájások, ez egész éjszakán át tartott, bizonyos időközönként, de nem tudtam számolni mert nem volt benne rendszer. Hol erősebb volt hol gyengébb, sokszor húzó-feszítő érzés volt ami kb 40 mp-ig tartott, hol pedig közepesen erős mensi-görcs. Jol tettem hogy nem rohantam a korházba mert nem úgy jöttek hogy pl. 15-10-vagy 5 percenként, hanem 8, utána 25 utána 12 stb.., sőt még volt hogy el is tudtam aludni, csak mikor fölébredtem arra keltem hogy görcsölök, így ment ez reggelig. most jol vagyok, nem fáj, csak tompa nyomást érzek néha. A tegnapi nst nagyon lapos volt, csak 1-szer mutatott fájást, az volt olyan húzó-feszítő érzés, akkor 85-ös erősségig ment fel a görbe. Nekem akkor most éjjel jóslóim voltak? Egyébként még semmi nyákdugó nem ment el, a magzatvíz sem szivárog, semmi tipikus tünetem nincs. Jelezhet az éjjeli görcsölgetés szülés közeledtét? egyáltalán honnan fogom akkor tudni, mikor kell menni? első baba, nincs tapasztalatom.
2011. szept. 1. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha még nem rendszeres időközönként jönnek az összehúzódások az még nem vajúdás.


a szülésnél már rendszeresebbek lesznek.


a nyákdugó nem mindenkinek van erre ne "építs"


és igen jelezhette az éjszakai fájások sokasága a szülés közeledtét de még nem az.

2011. szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam ugyanez volt,amikor a lánym született,se nyákdugó,se magzatvíz,semmi,csak össze-vissza fájdogált napokig.aaz utolsó héten már mikor fájt a pocim,beültem egy kád meleg vízbe,nekem attól a jóslók elmúltak.utolsó nap pdig egész nap fájt a hasam már,amikor jöttek a görcsök,nem tudtam sem rendesen ülni,sem egyenesen állni,este pedig már hiába ültem a kádba,a fájások nem múltak.akkor mentünk be a kórházba,és hajnalra meglett Zsófi-sajna császárral,mert volt egy kis komplikáció a köldökzsinórral.Nlad biztosan minden rendben lesz,hamarosan már hárman lesztek:)!könnyű szülést,jó egészséget.egy 1.5 éves kislány 13hetes anyukája
2011. szept. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is így indult görcsölgettem égész nap este elmúlt és másnap reggel elfojt a magzatvíz és estére meglett a kisfiam valószínű hogy már nincs sok hátra!!Kitartás és gyors könnyű szülést kívánok neked!!
2011. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!