Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor megindul a szülés és...

Amikor megindul a szülés és elkezdődnek az igazi fájások, a baba aktívabb lesz, jobban fog mocorogni, rugdosni, vagy inkább kevésbé?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem aktívnak,rúgot egyet amitől megrepedt a burok és utánna,3 óra alatt lett meg a drágám...
2009. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor már nem mocorog a baba, őt is megviseli a szülés, az összehúzódások.
2009. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az en babam ossze vissza rugdodot, sot meg a vajudlas alatt is! Egy teljes ejszaktat vegigvajudtam es azon gondolkozdtam el szegeny babam biztos rossz neki is ezert rugdolodzik.De en is azt hallottam masoktol es olvastam rola hogy lelassulnak szules elotti napokban.Ez nem szabalyszeru ahogy lathatod.
2009. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is teljesen lelassult, burokrepedés után kb 5 óra múlva született meg.
2009. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
6 perces fájásokig még éreztem a mocorgását...de ettől függetlenül elfoglalta magát a még hátra lévő időre: dupla csomót kötött a köldökzsinórra
2009. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akkor már nem éreztem.
2013. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!