Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kell adni pénz?

Szülés után kell adni pénz?

Figyelt kérdés
januárban fogok szülni, nincs fogadott orvosom semmim, tehát aki épp bent lesz..sajnos nem állunk ugy anyagilag igy nem nagyon fogunk tudni adni pénzt..nagy baj lesz ez szerintetek? én félek ettől nagyon:(
2011. szept. 4. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én sem adtam, sem a szülésznőnek, sem a dokinak, nem volt fogadott orvosom. Meg 3X volt műszakváltás a vajúdásom/szülésem alatt, igy akkor adhattam volna 3 szülésznőnek meg 3 orvosnak is. De inkább a picikénkre költöttük a pénzt. De ugyanúgy foglalkoztak velem, akinek volt fogadottorvosa, az meg amig ott volt egyszer nézett rá, rám meg mindennap.
2011. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem adtam, és az ügyeletes doki sem várta, a szülésznők sem. Szerencsére :) A nővéreknek meg eszembe sem jutott adni.

3 gyerekes anyuka

2011. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!