Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Hódmezővásárhelyen fogok...

Mezeine kérdése:

A Hódmezővásárhelyen fogok szülni, apás szülés lesz?

Figyelt kérdés
Az egyik szülésznő azzal ijesztgetett, hogy apuka csak akkor lehet velem bent, ha nem foglalt az elkülönített apás szülőszoba. Ha mégis akkor átmehetünk a másik szobába ahol van a többágyas szülőszoba, de csak ha egyedül vagyunk. Most tényleg? Olyanok válaszát várom akik szültek már ott és apás szülésük volt, vagy tudnak erről valamit.
2011. szept. 5. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Off, ez engem is érdekelne, mert babaprojekten vagyunk a párommal, még nem vagyok terhes, de mi is Hódmezővásárhelyiek vagyunk és apás szülést szeretnénk!!!
2011. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Vásárhelyen fogok szülni. Holnap megyek orvoshoz, rákérdezek, és megírom.
2011. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na meglett a válasz. :-) Nem kell aggódni, nem fogják apukát kiküldeni a szülésről. Az a szülésznő aki nekem ezt mondta, azt nem kell figyelembe venni. További minden jót.
2011. szept. 7. 09:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is rákérdeztem, előző vagyok, nekem is ezt mondták. Mikor szülsz, és kinél?

Én január 06-ra vagyok kiírva, és Dr. Bolemannál.


Boldog, problémamentes babavárást!

2011. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!