Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után min múlik, hogy...

Szülés után min múlik, hogy kapunk-e méhösszehúzó injekciót?

Figyelt kérdés
Sógornőm belém akarja magyarázni, hogy tuti hogy kaptam szülés után, csak már biztos nem emlékszem... nincs másfél éve, hogy szültem, tutira tudom, de ez igazából min múlik? Egyik kórházban protokoll, a másikban nem? Ez hogy van?
2011. szept. 6. 20:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiam az első babám (már nem baba, mert 2 éves lesz), császárral született és nem kaptam méhösszehúzó injekciót, csak cseppeket, azt is csak a bent tartózkodás alatt (3 napig). A mellettem fekvő szintén császáros anyuka viszont kapott minden reggel. Engem bikinivonalon vágtak, őt hosszában. Nem tudom, hogy ennek van-e hozzá köze.
2011. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
császáros voltam. s igen, orovsa válogatja. az én dokim talán egyet írt ki (vagy max kettőt) míg más doki a szobában 4-et is más császárosnak. nekem annyira nem volt görcsrohamom tőle, de a szobatársak fetrengtek.
2011. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Ceyla ***** válasza:
Én is császáros voltam és bent tartózkodás alatt kaptam én is méhösszehúzó szurit. Vizsgálni nem vizsgált senki, automatikusan kaptam. Nem éreztem görcsöket utána.
2011. szept. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

2x szültem,ugyan abban a kórházban. Nem tudom min múlik,hogy kap e valaki (szerintem esetemben a kórháznak elég szűkösek lettek az anyagi kereteik,így csak a legindokoltabb esetben adták),én szeretnék kapni harmadjára!


Az első szülés után kaptam 2x is-akkor mindenki kapott!! 2 év múlva a második szülés után már nem kaptam.

2011. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja és hüvelyi úton szültem! A második szülés után nem ellenőrizték hogy a méh milyen ütemben húzódik vissza! Az első szülés után még a második napon is megnyomkodták a hasam.
2011. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Bár 2x császáoztak,mindkétszer kaptam.

Elsőnél altattak,akkor utána 3 napig reggel-este combomba szurit,ami nagyon rossz.

A másodiknál spinális érzéstelenítéssel,akkor belenyomták az infúzióba,fájdalomcsillapítóval együtt.Elég fájdalmas a hatás,a második után csillagokat láttam!

Nekem a dokim egy tollal firkálta a hasam,hogy lássa mennyire hatásos,és amikor megnézte,lejjebb ment mindíg húzott egy picike vonalat.

De úgy tudom azon is múlik hogy ki kap,hogy mekkora a bébi.

2011. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!