Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes terhes vagyok. Tudom...

37 hetes terhes vagyok. Tudom befolyásolni a szülés időpontját? Szeretném ha a vártnál egy kicsit előbb érkezne.

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Jó sok kismama szeretné hogy hamarabb megérkezzen a baba :) Én is így vagyok vele :)
2011. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sikerült befolyásolni a szülés időpontját?


Mi szeretkeztünk,másnap sokat takarítottam és jó sok petrezselyemmel készült töltött kacsát sütöttem- amit már sok hete szerettem volna enni... Másnapra meglett Mütyürkénk :-D


Ha még nem bújt ki a kicsid,akkor mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!

Ha már megvan,akkor jó babázást!!



Üdv: (azt hiszem 9. válaszadó- hajdani 2 gyerkőcös,okkal türelmetlen 39 heteske) Friss 3 gyerkőcös anyuka :-D

2011. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok a harmadik porontyhoz!

Mi még mindig egyben vagyunk, de már nem stresszelek rajta, hogy elöbb kibijjon. Jön amikor jön...bent nem maradhat :)

2011. szept. 22. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!