Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire változunk szülés...

Mennyire változunk szülés után odalent?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem,de még mindig nagyon kitüremkedik a hüvelyfalam felső része.Így megereszkedett.Ez normális?Már mindig ilyen lesz?Félek így jobban elkaphatok fertőzéseket.Azt mondta a doki ne várjak olyat mint 18 évesen,de ez borzasztó.
2009. ápr. 22. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak semmi pánik! Helyre fog jönni, előbb utóbb, biztos nem lesz tökéletes, de sztem nem marad úgy.Nekem szerencsére ilyen problémám nem volt, engem kívül belül jól szétszabtak:(( A doki nem ajánlotta az intim tornát??

Tessék csinálni!

2009. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Velem csodát tett a szülés az elején aggódtam kívül belül varrtak huh hogy fog ott kinézni csak úgy poénból megemlítettem a dokinak hogy kicsit szűkebbre varrjon már hát szűkebbre is varrt itthon tükörrel megvolt az élmény a kis szemérem ajkaim kisebbek lettek mint voltak szűkebb is lettem szóval kislányos puncim lett :)

2009. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!