Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mire készüljek szülésnél a...

Mire készüljek szülésnél a szegedi klinikán?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat, tanács érdekel. Van bármi extra, amit érdemes bevinnem magammal? Ti mennyit adtok a szülésznőnek és a dokinak?
2011. szept. 11. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Reménykedj, hogy rendesen le lehessen húzni a wc-t :-) Ja, és hogy ne kiégett égő legyen a tusolóba :)

Na jó viccet félretéve (bár annyira ez nem is volt akkor vicces) semmi extra nem kell. A babának én mindent vittem mind a két esetben, de soha nem kellett semmit felhasználnom.Adtak mindent, meg volt a reklámcsomagban.

Fényképezőt ne felejsd:)

Én a szülésznőnek nem adtam,

2011. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Te mikor szülsz?

Én október végén és én is Szegeden. Én viszek a babának karmolás elleni kesztyűt, kis sapkát, plédet, eldobható és textil pelenkákat, popsi törlőt. Ruhát nem viszek, remélem azt azért fognak adni. Az orvosomnak 50 ezret fogok adni, szülésznőm nem lesz. Te viszel be magaddal mellszívót?

2011. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Október eleje naptár szerint, de nem a ciklus közepén fogant a baba, szóval lehet, hogy később. Persze még egy-két ilyen melegfront és lehet, hogy még októberig se húzzuk :) Szerintem egy kézi mellszívót beviszek, csak hogy ne unatkozzak :D Én sem választottam szülésznőt, emiatt kicsit aggódok is, mert mégi csak ő lesz bent végig - megnyugtat, esetleg gátat véd stb. Te kinél szülsz? Milyen kesztyű kell karmolás ellen?
2011. szept. 11. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Pásztor Norbertnél szülök, azt mondta nem baj, ha nincs szülésznőm. Karmolás elleni kesztyűt én a vaterán vettem.
2011. szept. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van egyébként bennt elektromos madela mellszívó, nagyon szuper. Még nekem is jó volt.
2011. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
van benn mellszívó, de lehet hogy én is vinnék a helyetekbe. ki tudja milyen tiszta emberkék használják, és hogy milyen gyakran fertőtlenítik...
2011. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is Pásztor Norbinál szültem. Minden tök jól ment:)
2011. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök :) Remélem nálunk is minden rendben lesz! :)
2011. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig a fertőtlenítő folyadékból vettem ki, így tuti volt a tisztaság :)
2011. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!