Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babások, akik termész...

Fél éves babások, akik természetes úton szültetek és volt gátmetszés, a házasélet már a régi?

Figyelt kérdés

Egyrészt én még mindig érzem a gátmetszés helyét...

Másrészt a fiam totál lemerít napközben és hulla vagyok estére, arról nem is beszélve, hogy éjjel is kelünk még enni.

Sajnos nekünk még nem állt helyre ez a dolog, még mindig nem olyan mint régen.

Nem tudom ez normális-e, vagy még legyünk türelmesek?


2010. jan. 31. 10:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nekem 6 és fél hónapos, és minden ismerős, amit írtál:) Néha még én is érzem, és én is tiszta hulla vagyok, mert mostanában kétóránként kelünk a foga miatt:( Viszont szegény apát már úgy sajnáltam, hogy nem vagyunk többet együtt, úgyhogy erőt veszek magamon, és legalább hetente egyszer összebújunk. Csak addig nehéz, amíg rászánom magam, ha ez megvan utána minden remek:) És még csak most kezd az igazi lenni, mert időnként még érzékeny mindenem. Szóval türelem, minden helyrejön, de próbáld programozni, hogy apa kedvére is tegyél,
2010. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
véletlen elment:) bocsika. Szóval: de kérd meg, hogy többet foglalkozzon veled, mert a hormonok miatt neked még nem az igazi.
2010. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Szia!Fontos volna edzened a lelkedet arra hogy bizony a párodnak szüksége van a házas életre...de nem kell aggódnod,mert szülés után az első év,sok anyuka számára nem a házas életről hanem a babáról szól.Ilyenkor nagyon sokan nem is kívánják a nemi életet,részben a gátmetszés, és a fáradság miatt.Mi 6 hét után éreztük hogy most már egymással is kell törődnünk,de nagyon sokáig nem volt az igazi.
2010. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam nem sokára 7 hónapos,de nekünk teljesen jól működik,csak az első volt kellemetlen.

Szerintem teljesen normális hogy vannak akiknek hamarabb vannak akiknek késöbb áll helyre.

2010. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk sem állt még helyre a dolog,de ez főleg énmiattam van! Állandóan parázok hogy biztos fájni fog (az első szörnyű volt),meg a gyerek biztos akkor fog felkelni,a fő probléma viszont hogy egyáltalán nemkívánom a szexet viszont nemmerem elmondani a páromnak,így inkább belemegyek hetente egyszer!
2010. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Az első alkalom nagyon fájt, 3 hónappal szülés után, aztán egy hónappal később szántam rá magam megint, nagyon féltem, de nem fájt, csak az elején egy kicsit. Azóta még mindig kicsit érzékeny a vágás területe, de csak az elején, aztán nem is érzem. Viszont libidóm az konkrétan nincs. De a párom miatt én is megerőltetem magam hetente egyszer kétszer, és sose bánom meg
2010. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha csak én tettem volna fel a kérdést annyi hogy mi átalusszuk az éjjelt!

Sajnos nekem még mindig fáj a sex :(!A mi babánk is fél éves de ha 5ször voltunk eggyütt akkor jó.Durva és már magamat hibáztatom:( szerencsére megért. Állandóan full fáradt avgyok estére így emiatt is elmarad ..:-/. Nem is látszik már a gátmetszésem de még is olyan nem más mint volt..A párod megértő?

2010. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

gátvédelemmel szültem, de van sajna hüvelyvarratom, az nagyon szokott szúrni, amíg bele nem lendülünk a témába:)

viszont én sokkal jobban kívánom a szexet szülés óta, heti 3-4, amikor szülés előtt havonta ha volt ennyi..

6 hónapos a picim.

2010. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Lányok!!! Ez még hagyján! Az én babám 17 hónapos, kb hatszor szexeltünk. Én sem kívánom a szexet. Szerintetek mit lehetne tenni? Ezt esetleg tegyem ki külön kérdésbe? A férjem elfogadja, de én azért aggódom.
2010. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
11:41-es vagyok! Látom vagyunk páran ezzel a gonddal. Én sem kívánom annyira.Illetve nehéz rászánni magam meg ugye fáj is de végül ha már csináljuk sosem bánom meg.És mondom hogy na legközelebb nem várunk ennyit de mindig sok idő telik el a következőig...nagyon remélem helyre áll a dolog.
2010. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!