Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárhoz van...

Programozott császárhoz van vmi speciális dolog amit érdemes bevinni a kórházba az átlagosokon kivül?

Figyelt kérdés

Nekem még semmi "előjele" nincs se a tejnek se a szülésnek, pedig már csak 3 hét van hátra.

Kinek mikor indult be a tej császár után?


2009. ápr. 23. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi mást nem vittem a szokásoson kivül. Esetleg vigyél kekszet, mert műtét napján csak azt eheted.

Nekemsem voltegy csepp előtejem sem terhesség alatt. 4. nap indult be igazán, de addig is volt valamennyi, mert a kórházban 15 g-ot mértek evés után.

2009. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Néhány kórház kér fáslit a műtéthez. A császár utáni őrzőbe érdemes vinni szívószálat (bár megint csak kórháza válogatja, hogy adnak e - mivel nem emelheted a fejed, és sokat kell inni ahhoz, hogy az érzéstelenítő hatása mielőbb elmúljon, könnyebb így inni), nekünk szűrt alma- és szőlőlevet, mentes ásványvizet és ice teát engedtek inni, illetve pogácsát enni (a műtét napján a kórháztól inni,enni nem kaptunk, ezért "magunknak" kellett gondoskodni minderről). Tenna betét és eldobható bugyi ugyebár hüvelyi szülésnél is ajánlott. Más nem jut az eszembe.

A tejem a 4. napon délután indult be. Általában egy nappal később jön, mint a hüvelyi szülésnél, szóval a 4., 5. nap várható.

2009. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerdan császároztak szombaton indult meg a tejem aznap be is lázasodtam. Sajnos nem sikerült a szoptatás nem lett elég a tejem ezért tápszer is kellett. Szoptatós teát vigyél a kórházba . Ha van haskötőd jó ha az első pillanattol viseled, de kérdezz rá az orvostól! Boldog Babázást és jó egészséget kívánok.
2009. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát! :)

Szinte mindegyik válasz tartalmazott hasznos információt!

2009. ápr. 23. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!