Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leborotválják szülésnél a...

Leborotválják szülésnél a szőrt ott lent? Vagy nem nyúlnak hozzá? Vagy eleve úgy mész, hogy le van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kórház és dokifüggő.

Nekem nem volt se borotválás, se beöntés.

Illetve az egyik gyerekemnél a szülésznő a nagyajkakról egy-egy húzással lerövidítette a szőrt, hogy jobban hozzáférhető legyen.

Amúgy én nem borotválom.

2011. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borotváltak, attól függetlenül, hogy indulás előtt még megcsináltam magamnak otthon is.
2011. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akartak borotválni, de ledöbbentek mikor látták, hogy nincs mit megcsinálni, mert már Én megcsináltam. :D Szerencsémre nekem sem volt beöntés!
2011. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem Kistarcsán volt borotválás és beöntés is!!

semmi gáz.ki lehet bírni

2011. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is lerendeztem magam szőr terén. Epilátorral minden nap szimmertikusan egy kicsit, így mire szültem pont jó lett. Beöntés volt.
2011. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én Szolnokon szültem sürgősségi császárral baleset miatt.

Kb. 2 perc volt arra, hogy mindent megcsináljanak, ami fontos (alapból le voltam borotválva). De, amúgy sem volt energiám azt nézni mi történik velem, csak a gyerek érdekelt.


Barátnőm rám 3 nappal szült szintén Szolnokon császárral, neki volt beöntés is és le is borotválták.

2011. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Snapette ***** válasza:

A végén már semmi kedvem nem volt ott borotválni, látni nem láttam, tapogatózni nem volt kedvem...

Leborotváltak szüléskor, már ha azt a két húzást annak hívják. Épp csak ott szedte le a szőrt, gondolom a gátmetszés miatt. Meg sem érzed akkor, és kisebb gondod is nagyobb annál...

2011. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Balesetes Anyukától kérdezném, hogy jól volt a kicsi? Ugye nem lett bajotok? Mi történt? Hanyadik héten?
2011. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hétfőre csinálta mega párom (extrém nagy hasam volt) és péntek reggelre szültem, szóval már nme nyúltunk hozzá!

Pedig előtte úgy volt tervbe, hogy csupasz nunival mehetünk csak...De akkor már nem érdekelt!

A szülésznőm mikor megérkezett kérdezte kell e, de már akkor mondta is, hogy ott húzza csupiraahol ahová a metszést tervezi meet így gyorsabban gyógyul!Beöntést kaptam!


Mostani szülésznőm mondta, hogy ha nem kérek beöntést nem kapok, és nem tervez gátmetszést sem :)

2011. szept. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

40. hétben voltunk már a baleset napján. Ami poén, hogy pont a kórházba tartottunk, mert a dokim előtte lévő nap mondta, hogy feküdjek be.

Annyi történt, hogy nem adták meg az elsőbbséget és neki csapódtunk egy lámpaoszlopnak. A kocsi felismerhetetlen volt és alig bírtak kiszabadítani.

A kislányunknak nem lett semmi baja szerencsére. Nekem viszont annál több... lábam - kezem tört, vállam azóta is fáj. Elég nehéz volt a kórházban is, de szerencsére sokat segítettek. Páromat is beengedték, mivel én nem tudtam kimenni a látogatókhoz. Igaz a babát akkor elvitték tőlünk, de legalább ott volt. Páromnak pár zúzódáson kívül nem lett semmi baja.

Aki a balesetért volt felelős később meglátogatott a kórházban és felajánlotta az anyagi támogatását és segítségét bármiben.

Őszintén szólva a két puszta kezemmel öltem volna meg a férfit kínok kínja között, ha a lányunkkal valami történik.


Azóta jól vagyunk, már csak 1-2 karcolás emlékeztet rá.

2011. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!