Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Köztetek olyan, aki 6-8...

Köztetek olyan, aki 6-8 hónaposan ment először dokihoz? Hogyan reagált a doki?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy 6-8 hónaposan derült ki, hogy terhes!
2011. szept. 21. 12:24
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Olyat vársz, aki nem vette észre, hogy terhes???? Hát, ez butaság. Én nem hiszek ebbe. Olyat már hallottam, hogy megjött vkinek terhessége idején (bár ez sem normális dolog), de többek között azt észre nem venni, hogy mocorog vki a pocakomban lehetetlen!
2011. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Ebben én sem hiszek,hogy van olyan aki nem veszi észre hogy terhes.Még ha meg is jön,akkor is vannak tünetek.Pl.megnő a has,és rugdos a baba.Azért ezek szerintem eléggé egyértelmű tünetek.
2011. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Pl. olyat is várok, hogy negatív volt a teszt, megjött neki és hiába ment dokihoz, mivel ezeket elmondta, felületes volt a vizsgálat és a doki nem vette észre a terhességet. Azaz több doki. Hülyének nézték az illetőt. Azt mondták, hogy akkor jöjjön vissza, ha nem jön meg, vagy ha pozitív a teszt.
2011. szept. 21. 12:49
 4/44 A kérdező kommentje:
Figyeljetek! Ne értelmezzétek félre a kérdést! Nem arról van szó, hogy a terhes nem veszi észre, hogy terhes!
2011. szept. 21. 12:50
 5/44 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Egy esetben tudom ezt elképzelni, mikor nem a várandós anyukának derül ki ekkor, hogy terhes, hanem a külvilágnak. Esetleg a leendő anyuka titkolta és azért nem ment eddig dokihoz. Ez viszont nem túl jó, mivel minden vizsgálatnak megvan a maga ideje a terhesség alatt. Amúgy az eset a fent leírtak alapján nem elképzelhetetlen...
2011. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Kétszer elolvastam a kérdező kommentjét.Nem értem. HA elmész egy nőgyógyászhoz, mert pozitív lett a teszt, akkor ő nem azt mondja, hogy gratulálok, akkor terhes, hanem hogy megvizsgál. És az alapján mond vmit. Szerintem nincs ilyen, hogy felületes több doki annyira, hogy ne vegyék észre a babát. Nem életszerű. Ilyen megtörtént volna kedves kérdező??
2011. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Olvassátok el a második kommentet, ez csak egy hasonló példa, de én már több ilyet is olvastam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


"Nos, Mozejko doktor úr el sem akarta hinni, hogy vérzése van, fogta és azzal a lendülettel hazaküldte"- nem vizsgálta meg az illetőt, hanem hazaküldte- no komment

2011. szept. 21. 13:11
 8/44 anonim ***** válasza:
Hát nekem magas hogy több doki se veszi észre.Ha csinálnak hüvelyi uh.-ot(nekem legalábbis csináltak)akkor olyan nincs hogy nem veszik észre a babát,főleg ha már szívhang is van.
2011. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

"Kétszer elolvastam a kérdező kommentjét.Nem értem. HA elmész egy nőgyógyászhoz, mert pozitív lett a teszt, akkor ő nem azt mondja, hogy gratulálok, akkor terhes, hanem hogy megvizsgál."


Akkor leírom újra részletesen. Van egy hölgy, aki észreveszi magán a terhességgel járó változásokat pl. hasnövekedés, émelygés- ilyenek. Csinál otthon tesztet, ami NEGATÍV! A menstruációja nem marad el, tehát MEGJÖN neki. Ezekkel nem törődve, elmegy orvoshoz, azzal, hogy:

Beteg: -Doktor úr, úgy érzem, terhes vagyok!

Doki:- Tesztelt?

Beteg:- Igen, de negatív!

Doki:- Menzesz?

Beteg:- Nem maradt el! Minden hónapban megjött.

Doki: - (Gondolja magába, hogy ez hülye, de azért csinál egy ultrahangot) Oda se néz, de mondja: Látja? Nem terhes! Viszlát!


Na most, ez többször megismétlődik (tesztek negatívok, menzesz megvan, doki és asszisztens hülyének nézik), míg eltelik mondjuk 6 hónap. Az illető bő ruhákba jár, mivel ugye bizonyítottan NEM TERHES! És ekkor megtörténik a csoda, végre tesztel egy pozitívat! És itt a probléma! Mostmár nem megy azokhoz az orvosokhoz, akik előtt úgy leégett (költözés miatt), hanem egy idegen orvoshoz kell mennie, papírjai nincsenek, se arról, hogy ő hányszor próbálta bizonyítani az igazát (hogy terhes) se arról, hogy terhes. Tehát beállít egy idegen dokihoz 6 hónapos terhesen és még ő lesz leszidva, hogy miért ilyenkor jött?

Szóval hogyan lehetne ennek az illetőnek erőt adni, hogy legyen bátorsága odaállni egy doki elé. Elég sok tüske van benne a történtek miatt. Mit mondjon, hogy ne bántsák meg lelkileg?

2011. szept. 21. 13:24
 10/44 A kérdező kommentje:
Egy kövér nőről is olvastam itt a neten, aki hiába bizonygatta, hogy terhes. Aztán amikor szülési fájdalmai voltak, akkor is azt hitték, hogy vesekő és csak az utolsó pillanatba vitték át a szülészetre. Ő asszem 40 valahány éves volt... Többre nem emlékszem.
2011. szept. 21. 13:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!