Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Köztetek olyan, aki 6-8...

Köztetek olyan, aki 6-8 hónaposan ment először dokihoz? Hogyan reagált a doki?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy 6-8 hónaposan derült ki, hogy terhes!
2011. szept. 21. 12:24
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

És nem nézték hülyének az orvosok, barátok, család? Csak egyszerűen megmondta, hogy nem vette észre? Nem érte semmilyen kritika? Jó hallani, hogy orvosoknál is előfordul. Én nagyon együttérzek vele, már leírtam, hogy miért!


Még egy kérdés mindenkinek!


A védőnőkre jellemző, hogy kritizálnak? Vagy csak kitöltik a kiskönyvet, hogy X hónapos terhes?

2011. szept. 21. 18:10
 32/44 anonim ***** válasza:

Dehogy nézték hülyének! Elment, elmondta, hogy mi van, megvizsgálták, megállapították a terhességi kort, és ennyi. :)


A védőnő is eszerint jár el, kitölti a kiskönyvet, hosszasan kérdezget.

2011. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
én a 4. hónapban mentem orvoshoz, mert SAJNOS titkolnom kellett a terhességet! még nagyban függtem szüleimtől, de a párommal vállalni akartuk ezért úgy döntöttünk hogy amikor már elég nagy ahhoz hogy ne lehessen abortusz vagy más szörnyűségek akkor mondjuk el. az orvos meg kioktatott hogy felelőtlenség olyan későn menni a vizsgálatokat elvégezni.
2011. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem emiatt nem kellene szégyenkezni csak az igazat mondani!

Amúgy az egyik szomszédunknak a férjétől nem lett gyereke, úgy tudták nem lehet. Aztán férj meghalt, nő újra férjhez ment és lám, 7 hónapos terhes volt amikor közölték vele, hogy hoppá, magának gyereke lesz. 40 körül járt a nőci.


1. terhességem nekem sem tudta a doki megállapitani kézzel, állitotta hogy nem vagyok terhes, kétszer. Másodszor aztán mondtam hogy pozit tesztem van, elküldött uh-ra, ahol majdnem nem tudták megállapitani hogy kivül vagy belül van a baba, de legalább látták. Aztán végre több szem többet lát, megállapitották hogy igen terhes vagyok méhen belül. 9-10 hetes voltam akkor.


Discoveryn egyébként ment ilyen sorozat hogy nem tudtam hogy terhes vagyok. Hát nekem 3 gyerekem van nehéz elképzelnem hogy nem lehet észrevenni, dehát úgy látszik van ilyen.

Pont tegnap mondta a barátnőm hogy egy ismerőse, akinek spirálja volt, elcsúszott, és ment a dokihoz hogy valami nincs rendben vele és mondták neki hogy 5 hós terhes.

:)

2011. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még eszembe jutott hogy a múltkor az unokaöcsém mesélte, hogy egy ismerősük vesegörccsel ment az ügyeletre onnét a kórházba irányitották és ott mondták neki hogy maga szülni fog. :P
2011. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Túlvagyok a nehezén! Normálisak voltak, megállapították, hogy 38 hetes terhes vagyok. Pont az a doki rendelt, aki azt mondta, hogy álterhes vagyok. Végre! Életem legnehezebb időszakán vagyok túl! Kidobhatom a bő ruháim! Utáltam ezt a rejtegetős, szégyenkezős időszakot! Holnap asszem megyünk vásárolni, de már szűk cuccban. Nem az lesz, h de dagadt vagy, hanem milyen szép kismama! Hány hónapos vagy, 5-6? Nem KILENC! Olyan fejeket láttam már, hogy ezért "megérte". Mutatjuk az UH képet, azt hiszik, hogy pár hetes terhesség, aztán közöljük, hogy PÁR HÉT A SZÜLÉSIG, DE AKÁR EZEN A HÉTEN IS MEGSZÜLHETEK!
2011. szept. 23. 19:49
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
nagyon gratulálok kérdező,és remélem nem hagysz itt minket,kérlek írj mindenről.Nagyon boldog utolsó napokat kívánok!!!!!!!És amúgy mi lesz fiu vagy lány?
2011. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Hát én nagyon meglepődtem, mert azt mondták, hogy fiú! Bálint lesz a neve. Ha lány, akkor Kincső.

Köszönöm a jókívánságot!! Remélem a szülés könnyű és gyors lesz! Még utána kell néznem, hogy megtartsam-e ezt az orvost, vagy cseréljek. Azért nem mindegy, hogy kinek, mennyit és MIÉRT fizetek. Bár elég jó volt a hozzá(nk)állása ennek a dokinak, meg azért ő most megtapasztalta a csodát.

2011. szept. 24. 06:41
 39/44 anonim ***** válasza:

Ez most tényleg megtörtént veled? Nem kamu?

Ennyi hogy normálisak voltak? Semmit nem mondtak?

Te akkor most tudtad hogy az vagy 100 százalékra ugyebár, de akkor miért nem mentél mondjuk kb. az körül mikor érezted a mozgását a picinek, akkor csak nem küldtek volna már haza hogy maga nem terhes?

2011. szept. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
amennyiben tényleg úgy van minden, ahogy leírtad, akkor gratula. Azért ezt az orvos témát rágd át, mert az első kommentjeidben nem úgy nyilatkoztál, mint aki meg lenne elégedve a doki hozzáállásával... egy korábbi hitetlenkedő
2011. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!