Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jósló fájások általában...

Jósló fájások általában mennyivel szülés előtt vannak?

Figyelt kérdés
Az első két gyerkőcömnél nem voltak szülés előtt semmiféle fájásaim.Pár napja hajnalban viszont olyan szintű fájásaim voltak,mint amikor az ember menstruál.Erőteljesek voltak,a hasam aljából a lábaim felé sugároztak,úgy,hogy a lábaimat térdtől lefelé nem is nagyon éreztem.Aztán reggel fürdés után ez megszűnt.Aztán tegnap hajnalban megint ugyanez volt,csak nem olyan intenzív,mint az előbbi.Elvileg lehetséges,hogy hamarosan szülök?Még csak 36 hetes vagyok.
2009. ápr. 27. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a 35-ik hét óta van jóslófájásom,most tartok a 38 héten.Méhösszehúzódásom is van,rendszeres,de a kisasszony nem akar még kijönni:)A Ctg,majd mutatja,ha tényleg fájásod van,mert akkor az alsó görbe nagyon fent lesz.Nekem is ugyanazok a panaszaim,de az orvosom szerint ez semmi.

Remélem tudtam segíteni.

Könnyű és gyors szülést.38 heteske

2009. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jósló nekem a 32.héttől kezdődött.

A fájás ha a fürdésre megszűnik, akkor jósló. Ha a kellemesen meleg víz hatására sem szűnik meg, akkor már szülés.

De ne félj, még biztos nem szülsz:-)

2009. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!