Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem járok rosszul ha a II....

Nem járok rosszul ha a II. Sz. Klinikán nem választok szülésznőt?

Figyelt kérdés

Orvosom van.A férjem szerint felesleges lenne szülésznőt is külön fogadni.

Tapasztalatok?


2011. okt. 7. 22:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Azt megköszönném.

Ha nem találok mást, akkor a Zsuzsi marad.Majd összespórolgatom valahogy:(

2011. okt. 9. 11:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Én ott szültem februárban ismét. Fogadott dokim volt, mind a kétszer ugyan az. Az első babám császáros volt, nem fogadtam szülésznőt, progis császár volt mert faros volt a babám. Nem is volt rá szükség. A második babámnál sem fogadtam szülésznőt, és Őt természetes úton szültem. Akit bent volt velem a végéig, (volt egy műszakváltás, az első is nagyon kedves és segítőkész volt), rettentő aranyos volt. Szinte 5 percenként jött, kell-e valami, pisilni kell-e...stb. Foglalt szülőszobát, hozott cd-t, hátha hallgatnám, nagyon kedves volt. De nálam pl a doki csinált mindent, a szülésznő csak a lábamat tartotta egyik oldalt, a másik lábamat meg a férjem. Végül Neki is adtunk egy 10.000-t.

Szóval én nem szenvedtem semmiben sem hiányt, nagyon szép emlék maradt.

2011. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ez megnyugtatott.
2011. okt. 10. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!