Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 4 hónappal normáli...

Szülés után 4 hónappal normális a szinte naponta jelentkező fejfájás?

Figyelt kérdés
Azt mondták az epidurális érzéstelenítés miatt előfordulhat fejfájás, na de 4 hónappal szülés után??
2011. okt. 9. 11:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A vérvétel eredményével majd jöv.héten megyek vissza a körzetihez.

A fejfájás szakértő megvizsgált, és annyit mondott, hogy amíg tart a szülés utáni hormonváltozás addig valószinüleg fájni fog a fejem. Ha 6 hónap múlva is fáj, akkor vissza kell mennem és kapok rá gyógyszert. Vagy ha esetleg nem múlik el az algopyrintől akkor is vissza kell mennem. Elküldött -a magam megnyugtatására- CT-re, de sajnos nem fogok tudni elmenni, mert abban az időpontban nem tudom a kisbabát senkire rábízni.

Szóval ennyi.

2011. okt. 15. 07:23
 12/13 anonim ***** válasza:
Tudom nagyon régi kérdés, de hátha valaki még olvassa. Valami bevált praktika valakinek erre a fejfájásra? Csak a gyógyszer? Nem szívesen vennék be kb minden nap fejfájás csillapítót... Nálam is hasonló a helyzet egyébként egy hét múlva 4 hónapos a babóca és pár hete szinte minden nap fáj a fejem, állandóan fáradtnak érzem magam, mint kb a mosott sz.r...pedig egy szavam nem lehet, mert a kis drágám 2,5 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Szóval aludni tudok. Nyilván mondjuk nem olyan mélyen, mint régebben...minden kis mozdulatára felkelek...de azért ilyen kis baba mellett szerintem teljesen jókat alszom, simán megvan a 8 óra. Csak nem értem miért vagyok mégis ennyire rottyon. Valami vitamin vagy akármi bevált erre valakinek?
2022. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolso! Lett valami megoldas a problemadra?
márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!