Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nedves WC papírt hol lehet venni?

Nedves WC papírt hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Annyian írtatok hogy az a legmegfelelobb a szules utan.
2011. okt. 11. 13:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A betétet, tampont sem dobjuk a wc-be, ugyanolyan módszerrel a hazsnált nedves törlőt is becsomagolhatod, és dobhatod a kukába.
2011. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
DM, Rossmann, Tesco, Spar, Aldi, gyakorlatilag mindenhol. Vásárolj be belőle. Később is jó lesz, nem csak szülés után.
2011. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
koszi
2011. okt. 13. 14:32
 14/17 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet a nedves wc papírt a wc-be dobni?

Ezt nem értem. A nevében is benne van: wc papír, - a wc-be való! Nem olyan, mint a betét vagy a tampon, nincs benne nylon, stb., hogy ne lehetne lehúzni.

2011. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na ezt sem ertem en sem.Azt gondoltam ez olyen anyag ami esetleg szetoldodik a vizben.Mert akkor csak pisi utan lehet hasznalni,legalabbis en nem hasznalnam nagyvece utana,hisz "koszos" torlot nem fogok a kukaba dobni h ott budososdjon...
2011. okt. 16. 13:30
 16/17 anonim ***** válasza:
Megnézte, a rossmanos nedves wc papír csomagolásán nincs feltüntetve, hogy nem szabadna wc be dobni.Görögországban lehet, hogy nem lehetne, de szerintem itthon simán.
2011. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiken sincs, hogy nem szabad wc-be dobni.

Ez arra van!

2011. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!