Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórház jó kórház?...

Szent Imre kórház jó kórház? Ajánljátok szülésre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 18:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csakis itt szülöm meg a másodikat is, pedig 180 km-re lakom :-)
2011. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

én a 3.szülésre készülök februárban, és 100km-re lakok- és biztos, hogy ott szülök.

A lehető legjobb, hogy szülés után nincs látogatás- csak üvegajtón keresztül. Ha meglesz a baba, veled lesz egy szobában, neked kell tisztába rakni, szoptatni, összeszokni vele- ismerkedni... MIndez elég nehezen menne, ha állandóan ki-be járkálnának a látogatók, és a szobatársad látogatói. EZ így ismeretlenül lehet szigorunak hangzik, de én pl örültem, amikor senki sem jött be látogatni egy nap. A szoptatást - főleg eslőbabásként azért nem 2perc elsajátítani. MEg hogy eleget szopizott-e, jól csinálom-e, hányszor, hogyan... szóval ezekre fogsz ott figyelni, nem arra, hogy az x. ember is kezébe vehesse az újszülöttedet! :)

Én nagyon jónak tartom ezt így.


A szülésnél törekednek a természetességre- de azért nem minden áron. Nekem mindkét szülésen nagoyn jó emlék, reméem a harmadik is az lesz!Neked is ajánlom!

2011. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 csucsuka 1 válasza:
Kedves Kismamák! Nem tul rég szültem a Szent Imre kórházban,fogadott orvosom Barna Péter volt,aki elfelejtett szólni hogy a szülésem idejében,ö nem elérhetö.A terhesgondozása nem az olcsó kategóriába tartozik,joggal vártam volna,hogy erröl,a számomra fontos információról, idöben tájékoztasson.Sajnos az apjához kerültem,illetve neki "adott"át....Én ilyen orvost még nem láttam,rosszindulatú megjegyzései voltak fájdalmaim közben...pl: maga nem készült fel a szülésére????csak tudja hogy ezzel jár??? mindezt olyan hangnemben hogy az valami botrány! Hogyan lehet felkészülni egy szülésre? Ideges volt,mogorva, ugy éreztem,ez az orvos mintha már gyülölné a nöket....Azért a férjem hálapénzét jó mélyre rakta...mindegy.Azért azt még leírnám,varrat szedés közben felszisszentem,mire gunyorosan mejegyezte: eeenyire fááááj????Akkor minek akar hazamenni???Ha ennyire fááááj maradjon itt,ne akarjon elmenni....a többi nem orvoshoz méltó megnyilvánulásait már le sem irom..Hab a tortán,hogy miután visszaérkezett a kedves fia a nyaralásából,be sem nézett a szobánkba hogy vagyunk,pedig 9 hónapig lapáttal toltuk a pénzt a magánrendelöjébe...Szóval kedves Kismamák,ha okosak vagytok ezt a két "orvost "messzire elkerülitek!!!!!!
2011. nov. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én csütörtökön jöttem haza, a Barna doki "párosból" nekem is elég volt egy életre. Ráadásul az idősebbik a főorvos, az van, amit ő mondd, hihetetlen, mennyire lesz*arja a többi orvos véleményét, meg sem hallgatja őket.

2 hétig kórházban voltam, mert kevesebb volt a magzatvíz, egyik este bejött a párom, és megérdeklődte egy ügyeletes orvostól (Zsigmond doktor úrtól - aki halál normális volt mindkettőnkkel), mire várunk, mi fog történni. Másnap vizitnél a főorvos úr vizsgálat közben(!!!) elkezdte magyarázni, hogy minek kellett iderángatnom a páromat, hogy zaklassa az ügyeletes orvost, ők itt igenis komoly emberek, nem érnek rá bájcsevegni aggodalmaskodó apajelöltekkel, stb...


Egyébként Lengyel Dánielnél szültem, emberközeli volt, barátságos, és profi módon segített a szülésnél, annak ellenére, hogy senkinek sem fizettem egy buznyákot sem.

2011. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez kicsit off, de mégsem annyira: engem az érdekelne, hogy a Szent Imrében az egyágyas-fizetős szobákba sem mehet be látogató? Mert én sem akarok ugyan átjáróházat. Bírja ki a rokonság amíg hazamegyek, de az nagyon rosszul esne ha a férjem se jöhetne be a babához. Gondolom azért amikor a kérdőívet kitöltötték a bent fekvők sem erre gondoltak, hogy még apa se mehessen be. Vagy valahogy azért jó lenne ha megoldanák, hogy legalább a gyerek apja találkozhasson a gyerekkel naponta, mégha nem is a kórteremben, mert az egyértelmű hogy a többágyas szobákban ne zavarja senki a többi anyát, de akkor legalább valami társalgóban megnézhesse vagy a csecsemősöknél, de nem üvegajtón át, ez annyira barátságtalan. Van ahol legalább azt megengedik hogy az egyágyas szobákba bemehessen apa, sőt van ahol van lehetősége bent is aludni. Mi pl annak is örülnénk.
2012. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak:

12napja született meg a 3.babám a Szent Imrében, és alapból nem jöhetett be látogató, de pl az egyik szobatársam fogadott csecsemősnővért, vmi Edit nevűt, és ő pl elintézte, hogy apuka a fürdetésnél is bent lehetett. Ők 4napot voltak a kórházban és azt hiszem egy 10-est adtak a csecsemősnek. Plusz, ha elsőbabás vagy, akkor érdemes elgondolkodni ezen a csecsemősnővér fogadásán- mert sokkal többet segít - nyilván - mindenben- pl a szoptatást is jobban el fogod tudni sajátítani az biztos.

És azt hiszem az egyágyasba is bemehet, mert az eleve fizetős szoba.

2012. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! Reméltem is ha már 7000 Ft/nap akkor legalább férjem bejöhet az egyágyasba. :-) De már máshol is olvastam hogy oda apa bemehetett.
2012. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!