Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik EDA-val szültek azok...

Akik EDA-val szültek azok válaszát várom! SOS?

Figyelt kérdés
2 hete szültem,kaptam epidurális érzéstelenítést a gerincembe, vagy 6 szor szúrtak mert alig tudták beadni és arra lenné kiváncsi hogy ettől fájhat nagyon a derekam,mert olyan mint ha be lenne csípődve és csak recseg-ropog, nem tudok hajolni se meg sokáig állni se.Mitől lehet ez? És mit csináljak? annyira rossz hogy emiatt a babámat is alig tudom ellátni mert ha be se tudok hajolni ha pelenkázni kell,ha fel kell venni stb..segítsetek
2011. okt. 20. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én császárral szültem gerincbe érzéstelenítéssel, és nekem is otthon, hazamenetel után jó pár nappal kezdődött a derékfájdalmam,kb a szúrás magasságában, és eltartott 2-3 hónapig.
2011. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még most is érzem az EDA helyét...7 hónapja szültem.
2011. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most hogy így írod....nekem is fájt a derekam, fölég mikor fürdettem a picit és utána felkellett egyenesednem!!! Nekem csak 2 hétig fájt, de azt nem tudtam hogy az eda miatt!!??
2011. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem 9× műtöttek + a császár. Ez így 6 év alatt, érzéstelenítéssel.

Műtétek után sosem fájt tartósan a hátam. Igaz, 3-4 hónapon keresztül volt, hogy úgy éreztem, hogy ha még 10 mp-ig állnom kell, akkor én ott maradok ...

Császár után vagyok 3 hónappal, de ez valami kegyetlen! Iszonyat tud mindenem, de főleg a derekam fájni ...

Remélem ez is elfog múlni, de nem hiszem :(((

2011. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, biztos attol lehet. Azert egy telefont meger a korhazba, kerdezz ra az aneszteziologusnal.

Nekem volt edam, ketszer kotottek be, de nem fajt utana egyaltalan. Csa

2011. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!