Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki van aki holnap vagy holnapu...

Ki van aki holnap vagy holnaputánra van kiírva rajtam kívűl?

Figyelt kérdés

MIt mond a doki?

MIt éreztek?


2011. okt. 21. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia Hát én hétfőre vagyok kiírva, be kell feküdnöm. érezni nem érzek semmit sajnos, pedig már nagyon nagyon várom a találkozást a kisfiammal. kocsonyás átlátszó darab folyásom volt ma egy ujjbegynyi darab volt a wc-be mikor pipiltem (bocs a ha gusztustalan vagyok) fájások nincsenek sajnos.

Te hogy vagy?

2011. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!


És miért kell befeküdnöd?

Első babád?

Ha a kisasszony nem bújik egyedül,akkor a jövő héten császároznak, mert a fiam így született.

Borzasztó kíváncsiak vagyunk és reménykedem, hogy nem a műtőben jön világra.

2011. okt. 22. 07:22
 3/12 A kérdező kommentje:
Jaj és köszönöm nyűgösen.:)
2011. okt. 22. 07:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 28ikára vagyok kiírva de hétfőn be kell feküdnöm,mivel az előző szülésem császár volt!Eddig semmi bajom nem volt de tegnap azt hittem menni kell,mert nagyon rosszul voltam,fájt a hegem,hányingerem volt,álmos voltam... ma sem sokkal jobb a helyzet!
2011. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok, most reggel elment a nyákdugóm.várom nagyon h mi lesz velünk. h mé fekszem be hétfőn ha addig nem szülünk? me vizes vagyok, volt vérnyomás gond is sok pici apróság. de én szerintem nem kerül itt sor befekvésre :D
2011. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ma 10:05ös vagyok! Védőnő azt mondta,ha elmegy a nyákdugó akkor egy-két napon belül szülés lesz! Én két napja nagyon rosszul vagyok,fáj a hátam,a derekam,hányingerem van,egész nap aludnék...
2011. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem óriás fájásaim voltak ma az nst-n, este találkozunk:)
2011. okt. 22. 20:14
 8/12 anonim ***** válasza:
na, ugy látom nem jöttetek vissza, szültetek? izgi.. hogy vagytok? zsuzsi
2011. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én csütörtökön szülök, programozott császárral.

Már alig várom:)

2011. okt. 25. 07:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden jót kivánok. nekem iscsászár volt, abszolut ki lehet birni, sok boldogságot elöre is, és irj majd 2 sort hogy mi volt, babárol stb. puszi zsuzsi
2011. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!