Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az hogy valaki nagy babát...

Az hogy valaki nagy babát szül, jelentheti az is, hogy anyuka full egészséges, a lepény szuperül működik, a baba mindent jól hasznosít?

Figyelt kérdés
Vagy miért BAJ, hogyha valaki nagy babát szül, és monjduk se nem cukros se más baja nincs anyukájának. Szimplán 4kg, vagy afeletti a baba. Miért akad ki ezen mindenki??
2011. okt. 23. 18:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én fiam csak 3700-zal született,és már azt is sokallták a kollegák ismerősök... nem mintha törödtem volna vele, csak úgy bennem maradt, hogy sokat kiakadtak ezen a méreten! :)

A kicsi "kismacska" lett- 2.5kg, de nem azért mert bagóztam vagy valami- táplálékhiányos lett pedig vitamint is szedtem vele, csak a köldökzsinór nagyon sokszor rá volt tekeredve. SOkszor jártam UH-ra miatta, mert figyelték- hiába mondják, hogy nem törödnek azzal, hogy áll a köldökzsinór, de nálam azt mondták, nem lehet figyelmen kívül hagyni. Így utólag annak tulajdonították, hogy a súlya csak ennyi lett, de szerencsére egészséges, csak súlyban maradt le, de idekint 3hónap alatt behozta súlyban a nagyot. :)

Jah- vele meg hallgathattam, hogy úristen de kicsi ez a gyerek. :)

2011. okt. 24. 16:31
 12/13 anonim ***** válasza:
Telhetetlenek az emberek! :) Ha pici, az a baj, ha nagy, az a baj... Nem mindegy?!? Csak egészséges legyen!!!
2011. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az 1. gyerekem 4100 grammal született, végig szedtem a vitamint. A másodiknál már csak 12. hétig szedtem, evésben is visszafogtam magam, és 4200 grammal született... Párom is, én is átlagos testalkatúak vagyunk.
2011. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!