Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pediped, liliputi, See Kai...

Pediped, liliputi, See Kai Run, ShoesZoo, vagy Siesta? Melyik legyen az első lépés cipőnk? Melyiket ajánlod? A napokban szeretném megvenni, de én is a legjobbat akarom, csak nem tudom melyik a legjobb.

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a LINEA. Igaz ezt nem soroltad közé.
2010. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az sincs közte, amire mi esküszünk: elefanten.
2010. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és az se amit én írok:-) Bama, Reno-ban lehet kapni, ha szerencséd van akciót is ki tudsz fogni.
2010. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi Supy+ használtunk, aztán Salus-t. Mindkettő szupináló cipő.

Ortopéd orvos ajánlotta első ciőnek.

2010. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem baj, hogy nem azokról írtatok amit kérdeztem, hiszen nekem mindegy , csak tényleg jó legyen :)

Az ára sem érdekel, csak azt olvastam, hogy a puha talpú cipők jobbak, mint a Siesta például. Szóval nem tudom.....

Mindenképpen olyan cipőt szeretnék, amit ortopéd orvos ajánl.


Köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 5. 22:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok:)

Nekünk az ortopéd doki azt mondta, a cipő legyen magasszárú - tartsa a bokát, legyen hajlékony a talpa, és ne legyen benne harántemelő.

Ha ilyet keresel, nem lőhetsz mellé.

Plusz otthon járjon szandálban, kint (persze nyáron) meg járjon mezítláb.

Azt mondta, kintre a puhatalpú is nagyon jó, ha nem akarom mezítlábaztatni.

2010. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves "második"! :)


És az elefanten cipők puha talpúak?

2010. dec. 6. 08:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár nem a 2. vagyok, de igen, puha talpúak. Legalábbis, amit első cipőcskének ajánlanak. Mi kb. 2 hete vettünk a gyereknek, nagyon szereti, ezt nem akarja leműteni a lábáról, csak a fűzővel babrál.
2010. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
MI puhatalpút vettünk elsőnek, az estrellától. Most nézegetem a másodikat mert már kinőttük. de mivel széles a skála nem is tudom melyiket válassszam, olyan aranyosak. mi nagyon meg vagyunk vele elégedve. bentre használjuk.
2010. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!