Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen fogamzásgátló módszert...

Milyen fogamzásgátló módszert válasszak szülés után?

Figyelt kérdés
3.babánkat várjuk és nem szeretnénk többet,még véletlenül sem!Vannak újfajta módszerek lehetőségek?
2009. máj. 4. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha biztos nem akartok, legjobb a lekötés-akár nálad, akár párodnál.

Van a szoptatás alatt szedhető tabletta-de sokaknak nem válig be. Ha nem szoptatsz, bármilyen tabit szedhetsz, vagy használhatsz hüvelygyűrűt-bár ez elég drága...

Aztán van a gumi, és a hormonmentes krémek.

A spirált nem ajánlom, sokaknak gondja van vele.

2009. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,a lekötésre gondoltam én is csak tudod,27 éves vagyok és nem tudom hogy mi lesz mondjuk 8 év múlva....hallottam vmi 2-3 havonta 1x beadandó injekcióról is...nem tudom van e ilyen .erről tud vki vmit?
2009. máj. 4. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Az már nem új!!Azt hiszem 3 havonta adják.Az vele a gond,h nagy mennyiségű hormon kerül a szervezetedbe.Sztem a dokiddal beszéld meg,h mi lenne számodra a legjobb és legbiztonságosabb.
2009. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az inekciót 3 havonta adják be. 1050 -ftba kerűl. Nem drága . Csak az a baj ha kijőn valami mellékhatása akor azt el kell viselni 3 hónapig. De sokaknak bevált. Amúgy én is gondolkozok rajta. Ja és szoptatás allatt is használható. Remélem tudtam segiteni.
2009. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!