Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van ha elfolyik a víz, és...

Mi van ha elfolyik a víz, és nem tudok azonnal kórházba menni?

Figyelt kérdés
Csak egy példa, hogy mondjuk éppen hajat mosok, és ugye csurom vizes hajjal nem mehetek be. Amúgy rengeteg hajam van, lassan szárad. De lehet bármi, a lányomat is fel kell öltöztetni, megvárni amíg ideér érte apósom vagy anyósom, stb. Meg ki tudja mi lehet. A kórház nekünk 5 percre van, viszont gondolom aki másik városban szül az sem percek alatt ér be.
2011. okt. 27. 08:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja és vajúdás közben tilos vezetni!
2011. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért hadd zuhanyozzak le ha jól esik!

Ezt úgy is fel lehet fogni hogy minek enni úgy is kijön.

Minek sminkelni ha este lemosom.

Én biztos le fogok zuhanyozni!

Nem is ismerek olyat aki nem tette meg.

2011. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy tilos! Egyébként én nem tettem meg! Az utolsó gondolatom lett volna a zuhanyzás miközben feküdtem az ágyon és dőlt belőlem a víz. Örültem, hogy nem nekem kell a maradék cuccomat a bőröndbe tenni és nem áztatom el az egész lakást...
2011. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha csak fájásaim lettek volna, akkor én is biztosan lezuhanyzom, hajat mosok és megborotválkozok.
2011. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!