Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik szültek azok hány órát...

Akik szültek azok hány órát vajúdtak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 12:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én este 6-tól éreztem zsibbadós-menzis fájásokat de azok még lájtosak voltak.10-kor mentünk be mert szabályos 3 percesek voltak.Fél11-kor burokrepesztés+kaptam hüvelytablettát a méhszájhoz mert még nem volt megrövidülve.Onnantól szinte alig volt szünet a fájások közt és egyre erősebbek lettek.Reggel 6:45-kor született a kislányom.
2009. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már bent feküdtem,mert indítani akarták reggel 8 kor,ennek ellenére éjjfél körül elkezdett 1 picit görcsölni,1 órakkor megrepedt a burok,6 kor már elggé rossz volt,de nem tágúltam semmit,8 körül kaptam oxitocint,kb. fél óra alatt kitágultam,10-kor már fogtam a kislányom,aki 4 kg-val született.Tehát kb.ha onnan számoljuk mikor elment a víz akkor kb.8 órát vajúdtam.
2009. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem éjjel fél 12-kor elfolyt a magzatvízem( ekkor már "igazi"fájásaim voltak ), előtte voltak fájásaim, de nem komolyak. Hajnalban, 1.45-kor megszületett a kislányom. Nagyon gyors, és szép szülésem volt. Ilyet kívánok mindenkinek:)

2009. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
5 és fél óra az indítástól. Ebből kb. 2 óra tolófájás. (Nagy feje volt a babának, végül a doki húzta ki a kislányomat.)
2009. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
23 orat vajudtam, ebbol 2 ora 49 perc volt a kitolas...nem volt egy setagalopp,de megerte
2009. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
HAJNAL 2KOR KEZDŐDÖTT.5:55KOR KEZEMBEN VOLT A FIAM.ELSŐ BABA,ÖSSZ.4ÓRA VOLT,22ÉVES VAGYOK.GÁTVÉDELEMMEL SZÜLTEM SIKEREEN.
2009. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A magzatvíz folyt el éjfél körül, de fájásaim egyáltalán nem voltak, háromkor jött az első, akkor kezdtem el vajúdni és három órán át tartottak. Első órában három percesek voltak, másodikban két percesek, a végén már nem tudtam mérni, mert ahogy elmúlt az egyik jött a következő. Intenzív volt, de gyors. Hatkor kezdődtek a tolófájások, fél hétre lett meg a négy kilós fiam gátvédelemmel. Első baba, lassan tervezzük a következőt és sokat adnék érte, ha ő is hasonlóan születne...
2009. máj. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Az elso hasfajasok este mutatkoztak.

12korul kezdett gyanus lenni a dolog.

Ejjel 3kor telefonaltam a dokinak.

5korul felkerultem a szuloszobaba (apas szules volt).

Valamikor kaptam oxitocint is kaptam, de nemtom hanykor lehetett.

9kor keszen voltam. Termesztesen szultem, epiduralis nelkul sajnos. Fajt mint az allatnak!!!

De amikor kint volt a baba akkor mar sehol egy fajas sem volt. Egyaltalan nem banom, hogy termeszetesen es erzestelenites nelkul szultem.

2009. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!