Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túl hordásnál mennyi várnak...

Túl hordásnál mennyi várnak az orvosok? Mikor inditják el a szülést?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Orvosa is válogatja, de nekem az enyém azt mondta, hogy 41. hetet ha betöltöm indít. Sajna császár lett 39. héten. :(
2009. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan 14-én töltöttem volna a 42.hetet akkor indították volna, de szerencsére a kisfiam meggondolta magát és szépen megszületett gyorsan magától 13-án:)

De addig mondjuk már vagy egy hete mindennap amnioztak meg nst-ztek (amik semmit se mutattak abból hogy szülni készülnék).

2009. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi kivártuk a 42. hetet. Sőt, a többiek is akikkel együtt porosodtam már hetek óta a szülészeten.
2009. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13-ára voltam kiírva, 20-án indították. 1 hetet húztunk rá.
2009. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kórházban az osztályvezető főorvos írja ki, hogy mi a protokoll. Szfváron pl. 1 hét, aztán indítanak, de van ahol kivárják a 42. hetet. Persze ha te nem akarod, nem muszáj engedni, de szerintem olyankor már jobb túl lenni rajta, meg a babának is lehet baja a túlhordásnál.
2009. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van, az ov főorvos dönti el. Nálunk ha nincs semmi gond, akkor megvárják a betöltött 42 hetet. Saját tapasztalat. :-(
2009. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!