Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől hal meg a baba a végén?

Mitől hal meg a baba a végén?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek a kiírt időpontja előtt kb.1-2 héttel nem mozgott már a baba.elvileg végig egészséges volt. elment rögtön dokihoz,már halott volt a picsi.így kellett megszülnie.szörnyű,én másra sem tudok gondolni azóta,nagyon megrázott.nem hajlandó senkinek semmit mondani,nem is beszél senkivel,nem tudom mi történhetett így a végén.
2009. máj. 5. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Istenem..Résztvétem az ismerőseidnek.Nem tudom mitől lehetett,talán a köldökzsinór okozott valami problémát..Nem vagyok orvos nem tudhatok pontos választ.De talán ez az oldal segítene a barátnődnek a későbbiekben kitudná magából írni a bánatát.

www.angyalokszulei.hu

Kismamák ne nézzék meg mert én is rengetegek pityeregtem rajta és sokat aggódtam a babámért.

2009. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
lehet például hormonális rendellenesség, fertőzés
2009. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én az ilyet egyszerűen a Sorssal tudnám magyarázni. Szörnyű lehet, az biztos :(. Az anyukának én is ajánlanám az Angyalok szülei vagyunk honlapot, mert talán onnan erőt tudna meríteni!

Két és fél éves a kislányom, és akik megvették tőlem a pihenőszékét, az ő kisbabájuk is a 39. héten halt meg, ha jól emlékszem :-(. Tőlük hallottam erről az oldalról. Azóta egy tündéri kislány szülei, aki a meghalt kisbaba után fél-egy éven belül megfogant...

2009. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Klikk:

[link]


Valóban jobb, ha olyan nem látogatja meg az oldalt, aki hajlamos beleélni magát az ilyenekbe, mert a rossz gondolatokkal ugyanúgy behívhatjuk az életünkbe a rosszat is, mint a jót!

Viszont azoknak a szülőknek, aki hasonló cipőben járnak, nagyon nagy segítség lehet ez a honlap!

2009. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bennt feküdtem volt egy anyuka, akinek a 9 hónapig kihordott kisfiát kellett halva megszülnie. Neki a méhlepénye szakadt le, és a vérbe belefulladt a pici.
2009. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is átéltem ezt, igaz, fiatalabb babábal. Megértem és nagyon sajnálom őt. Viszont az angyalok szülei oldal engem iszonyatosan kiborított és nem megnyugtatott.. :(
2009. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az okozhat gondot, ha a baba nem kap megfelelő mennyiségű oxigént. Ez lehet azért mert levált a lepény és megszűnt az anyaával a kapcsolat, de ezt vérzés és görcs kíséri, tehát észre lehet venni. A másik lehetőség, hogy a köldökzsinór szorul meg akár azért mert a babára tekerdett, akár azért mert pl. csomó leletkezett rajta és így nem jut el az oxigénben és tápanyagokban gazdag anyai vér a babához.
2009. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom mennyire segitség ez az oldal,eddig nem hallottam róla. De most beléptem és egy történetet szabályszerüen végig zokogtam. Többet nem lépek be. Nagyon kiborultam. Nekem is volt 2 vetélésem habár ők még csak 8, 9 hetesek voltak, nagyon nehéz volt .Nem is tudom elképzelni mit érezhet akkor már mikor valaki a célegyenesben van és akkor történik a baj.Én nagyon sok erőt és boldogságot kivánok mindenkinek aki átélte ezt és kivánom találják meg szűletendö gyermekükben a boldogságot , kincset. Én már megtaláltam 6 hós lányomban , de persze mindég eszembe fog jutni min kellett eddig keresztülmennem ezért a boldogságért. Imádom.
2009. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is megnéztem az oldalt, de többet nem fogom, az tuti!

Nagyon megrendültem, szörnyű!

Sajnálom akikkel ez megtörtént!

:(((((((((((

2009. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek azért halt meg a babája,mert trombózis lett a köldökzsinórban,neki is halva kellett megszülnie.Szörnyű,sokáig nem is volt önmaga,de idővel aztán helyreállt-legalábbis a külső szemlélő így látja.
2009. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!