Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől hal meg a baba a végén?

Mitől hal meg a baba a végén?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek a kiírt időpontja előtt kb.1-2 héttel nem mozgott már a baba.elvileg végig egészséges volt. elment rögtön dokihoz,már halott volt a picsi.így kellett megszülnie.szörnyű,én másra sem tudok gondolni azóta,nagyon megrázott.nem hajlandó senkinek semmit mondani,nem is beszél senkivel,nem tudom mi történhetett így a végén.
2009. máj. 5. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Épp a hétvégén voltunk babanézőben a sote-n és ott mondta a nővérem,hogy előttük egy órával született meg egy pici baba szép nagy súllyal egészségesen,a csecsemősöknél meghalt.Senki nem beszél semmiről csak annyit tudnak hogy az anyuka teljesen kikészült.Hogy mi történhetett?
2009. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva.Tegnap óta próbáltam hívni a lányt,persze nem kérdezném meg mi történt csak hogy segítsek e neki valamit,de fel sem veszi.utóbb rájöttem nem is baj,mert nekem most 5hós hála Istennek makk egészséges a isfiam,lehet én is a babára emlékeztetném. de lassan 2hét telt el azóta.... senkivel nem beszélnek még a szüleikkel sem.ilyen esetben csak császárral jöhet ki a baba?
2009. máj. 6. 12:31
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak császározni csak, ha valami miatt nagyon muszáj. Megindítják a szülést, ami előbb utóbb amúgy is megindulna és minden úgy zajlik kb-mint egy élve szülésnél.
2009. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért segített az oldal, bár csak egy történetet olvastam el, és azt is végig sírtam, mert ezek után sokkal jobban megbecsültem a saját életemet és azt, hogy van egy gyönyörű és egészséges kisbabám! Sajnos az ember nem mindig tud örülni annak, amije van, ameddig nem látja azt, hogy mások mi mindent megtennének ugyanezekért a dolgokért...
2009. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sajnálom,hogy meghalt a baba,tényleg szívből mondom.

Megnéztem az angyalok szülei oldalt,majdnem az összes történetet végig olvastam és szinte az összesen sírtam.Sírtam a babákért,a szüleikért, azért,hogy hogy lehetnek ilyen felelőtlenek egyes kórházak és orvosok,hogy lehetnek ennyire bunkók.Egy történet volt,ami annyira lesokkolt,hogy nevetni kezdtem,persze nem az örömtől hanem a dühtől és a sírástól.Ahogy írta az anya,hogy a tizen egynéhány hetes babáját feldolgozták,ott szakadt el a cérna.A gimnziumba,ahová jártam,volt egészsgügyi szak is és volt,hogy az ő oktató termükben kellett lennünk.Amikor elmentünk pár üveg mellett ránéztem az egyikre és egy halott magzatbabát láttam benne.Akkor azthittem valami gumi,de később rájöttem,hogy ez egy egykor élő kicsi volt.

Nehéz volt külön azért is olvasni a történeteket,mert két unokatestvérem is meghalt szülés közben.Egyikük 4 évvel előttem,másikuk egy évvel utánam született,így nem emlékszem semmire,egyikükkel agyvérzés,másikukkal a köldökzsinór végzett.Azthiszem a kisebb a születése előtt meghalt,legalábbis így gondolom a leírások alapján.Egészen addig amíg el nem olvastam ezeket a történeteket,nem tudtam megérteni milyen fájdalmat érezhettek akkor a nénikéim,most már ha csak egy kicsit is de át tudom érezni.Mellesleg az abortusszal is így voltam kamasz koromban sajnos.Úgy gondoltam mint sok más fiatal lány,ha megesik akkor megyek,kiszedik és kész,de mára már tudom,hogy az a kis élet engem akar,ha akar és nekem foggal körömmel harcolnom kell érte,ha pedig mennie kell,el kell engednem...

2009. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!