Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért néz mindenki olyan...

Miért néz mindenki olyan szánakozóan, ha meghallják, hogy császárral szülök?

Figyelt kérdés
90%-ra mondja az orvosom, hogy császáros leszek, mert olyan problémáim vannak, amik nem múlnak el a terhessség végéig. Nem vagyok megijedve a császártól, ha így kell, így legyen. A párom kifejezetten örül neki, hogy nem vágnak szét alul. De egy pár barátnőmön kívül (akiket már császároztak) mindenki sajnál. Miért?
2009. máj. 7. 13:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és szavazzatok le de szerintem az egy kicsit perverz aki odavan a vajúdás élményéért. Életem legszörnyűbb élménye.

És attól mert valaki tervezett császárral szül még vajúdhat mert az én orvosom azt mondta, hogy oké lehet császár a következő is de valamennyit vajúdni kell mert a babának ez az első traumája ami fontos ahhoz, hogy könnyen tudjon alkalmazkodni a kint léthez.

Előző voltam.

2009. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!