Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van-e a BKV-nak olyan fóruma,...

Van-e a BKV-nak olyan fóruma, ahol meghallják azt, hogy a textil üléshuzatok undorítóak?

Figyelt kérdés
Csináljanak végre mosható, tisztítható üléseket. A koszos, büdös emberek, hajléktalanok után leülni nem csalogató... A bérlet meg 10ezer...
2010. júl. 8. 14:50
 1/7 anonim válasza:
Jogos.
2010. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beatrix17 ***** válasza:
Ha lenne is ilyen,hidd el,pont lesz@rják!!Ahogy a hugyszagú csövest is felengedi a soför-jegy,bérlet nélkül...Ezeket csak az érdekli,hogy minnél több pénzt lehuzzanak a büdös,tömött,késős,lerobbanós járműveikre a szerencsétlen utasokról
2010. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És valóban nem lehet sehol ezt megemlíteni? Annyira hányok attól, h olyan buszokon kell utazzam, ahol minden büdös, koszos, undorító... :(

Már néztem a bkv honlapján, de ott nem adnak lehetőséget erre. nincs is ügyfélszolgálati elérhetőségük. Vagy én tévedek és ők nem szolgáltató cég? (még, ha állami is...)Fizetem rendesen a bérletet, az adót a rezsit meg még ki tudja mennyi mindent, és akkor ezek a nagyhatalmú bkv-s f@szfejek ülnek a mahagóni borítású irodájukban, csinálják a semmit(már, ha nem lopnak éppen) én meg rohadok a büdös buszokon havi 10ezerért.

2010. júl. 8. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
a BKV honlapján ott van felül hogy utasészrevételek, nem látsz a szemedtől te szerencsétlen majom???
2010. júl. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves UTOLSÓ!

Először is, nem hinném, h megsértettelek volna azzal, h tiszta járműveken akarnék utazni, ha már fizetek.

Másrészt, ha meg beletartozol abba a bandába akik lopják a bkv-s pénzeket, akkor nem is sajnálom, h a beledbe tapostam, mert te bunkó vagy...

Harmadszor pedig van olyan fóruma a bkv-nak ahol MEGHALLJÁK azt amit itt, ezen a portálon említettem???? Ez volt a kérdés.

2010. júl. 10. 14:13
 6/7 A kérdező kommentje:
és tényleg, még mindig leszarják....
2010. júl. 13. 16:36
 7/7 A kérdező kommentje:

Íme a válasz egy formalevél, egy nagy semmi:


Hivatkozva a Társaságunkhoz 2010.......-én érkezett elektronikus levelére, a Közúti Jármű Főmérnökség állásfoglalása alapján az alábbi tájékoztatást adjuk:


Társaságunk évek óta törekszik arra, hogy járműveink megfelelő esztétikai állapotban álljanak utasaink rendelkezésére. Az utazóközönség észrevételeinek figyelembevételével az ülések zömén a régi műbőr kárpitot komfortosabb és esztétikusabb plüss kárpitokra cseréltük ki. Az ilyen fajta ülések tisztítása ugyanakkor nehezebb feladat, mint a műbőr üléseké. Járműveink takarítását erre a feladatra szakosodott külső partnerrel végeztetjük. A lehetőségeinkhez képest igyekszünk a járműveket tisztán forgalomba állítani.


A járművezető feladata, hogy az utastérben súlyos szennyezést észlelve, a telephelyre vigye a járművet tisztításra és fertőtlenítésre. Ebben az esetben azonban a jármű nem tud tovább részt venni a forgalomban, hátrányosan érintve így utasainkat a további közlekedésben.


Tapasztalataink sajnos azt mutatják, hogy a járművek tisztán tartása a jelentős anyagi ráfordítások ellenére sem mindig sikeres. Az utasok egy része gyakran a szennyezett ruházatukkal és a felelőtlen magatartásukkal, illetve az utazási feltételekben foglaltak ellenére ételek fogyasztásával szennyezi az üléseket, a jármű belsejét, kellemtelenséget okozva ezzel a többi utasnak és Társaságunknak.


Amennyiben ilyen tisztasági, higiéniás probléma merül fel valamelyik járművünkkel kapcsolatban, tisztelettel kérjük, hogy a járatszámon kívül a rendszám vagy pályaszám és az időpont megadásával segítse munkánkat, annak érdekében, hogy a megfelelő intézkedést megtegyük.


A kellemetlenség miatt szíves elnézését kérjük, igyekszünk mindent megtenni a szolgáltatás színvonalának javítása érdekében.



HÁT ENNYI...

2010. aug. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!