Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor hányat nyomtatok...

Szüléskor hányat nyomtatok mire kibujt a babátok?

Figyelt kérdés
Vagy ez hogy müködik? egy fájásnál egyet nyomsz, vagy hogy? Meddig tart egy tolofájás?

2011. nov. 7. 13:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az első babám fiú 3340g51cm volt és 14óra kemény vajúdás után 2.tolófájásra kinnt volt a 2.Babám 25 perc vajúdás után oxival inditottak 2850g és 49 cm lány 3.tolófájásra bújt ki:)keskeny a csipőm 158cm és 52kg-al mentem szülni:)
2011. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem 6 tolófájás volt és minden fájás alatt 3x nyomtam, tehát összesen 18 nyomásra volt kint a babám, de amikor kibújt majdnem megkérdeztem, hogy ennyi volt?, mert bár akkor fájt, de amint kibújt már minden szép és jó volt :)

Amúgy a szülésznőm azt mondta hogy egy rendes fájás legalább fél percig tart, de egy percnél sohasem tart tovább. Nálam ez így is volt, egy fájás kb. 50 mp-ig tartott.

2011. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

kb5 alatt kint volt, nagyon ügyes baba.


egy tolófájás kb.5-10mp volt, aztán kis pihi, és jött a következő.

nekem ez a része kifejezetten könnyű volt, a tágulásos fájások sokkal jobban fájtak.

2011. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hármat nyomtam, az első kettőnél el sem indult, a harmadikra viszont egyben kibújt, annyira elszántan nyomtam. Szinte elviselhetetlen és hosszú, tolófájásaim voltak, ez is ösztönzött hogy minél előbb kint legyen a babám. Pedig már úgy éreztem elhagyott az erőm.

Egy fájás alatt kétszer kel levegőt venni hátra hajtott fejjel, és előre hajtva kell kifújni nyomás közben.

2011. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Első baba :) 3,5 kg, és 59 cm volt. 3. tolófájásra és 20 perc alatt megvolt.


Mondjuk én már benn voltam a kórházban előtte egy hónappal mert végig nyitva voltam 5 cm-re. Onnan meg már villámgyorsan megvolt a kicsim, hiába volt nagy.

2011. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

1 tolófájás alatt mind a 3x két nyomással.

Egy tolófájás alatt simán tudsz kettőt is nyomni,úgy,hogy egy levegővételnyit "pihensz" rá.


Üdv:3gyermekes

2011. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

5 fájásra bújt ki a lányom, ebből az első háromnál folyton visszacsúszott - az utolsó kettővel bújt ki rendesen.

15 perc volt a kitolási szakasz, a lányom 2900 grammal és 49 centivel érkezett - alig két hete. :)

2011. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem 4.re bujt ki. 3000g 51cm. Én 175cm és 49kg voltam mikor teherbe estem, aztán lettem 64.5kg.. 3hónapja szültem és 60kg vagyok
2011. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!