Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amit be viszel a babának...

Amit be viszel a babának pelust és popsitörlőt azt bent is kell hagynod a kórházban?

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok és ma vásároltunk be mindent a picinek.Valahol azt hallottam hogy ha beviszel egy zacskó pelust azt bent kell/illik hagyni.

helyileg Pécsen szülök.


2011. nov. 7. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha pedig nem teszed, akkor megállítanak az ajtóban és elveszik? :D
2011. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Veszprémi vagyok.Napi 5 pelust kaptunk a kórházban,én még hoztam is haza belőle és elraktam emlékbe.Amit bevittünk abból nem is fogyott és nem is kellett bent hagyni.
2011. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én napi 1-et "adtam a kórháznak" vagyis a babámnak.

Fürdetéshez be kellett tolni a babát, ilyenkor melléraktam egy új pelust. Napközben én pelusoztam át.

Dehogy adok nekik egy csomag pelust, nem vagyok én milliomos.

Popsitörlőből pedig egy picit raktam mellé, amiben kb 10 darab van (ilyen termékminta).

2011. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez kórháztól függ hogy mit kell vinni.Na de azért egy egész zacskó pelenka az túlzás.Én Szombathelyen szültem.Vittem magammal pelenkát,de nem is kellett elővennem.Egyedül törlőkendőt kellett vinni.De abból is elég volt 2 kis csomag.
2011. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2 kis csomag az 10 db-os.
2011. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mind a kétszer vettem egy csomag newborn pelust, és abból pakoltam a bébi mellé, plusz amit a kh adott.

A popsitörlőt is a baba mellett tartottuk. Kapnak egy kis műanyag bidlit, amibe tartottuk a kiskocsiban(popsitörlőt, gézt, pelust cumisüveget, popsikrémet pakolták bele a kicsinek) Ami maradt azt természetesen hazahozhatod, ha leadod gondolom nem fogják kidobni, sajnos kevés sponzor van már, tavaly mondta az egyik csecsemős, hogy még nyögve nyelve tudnak adni pelust, de sajna nagyon úgy fest, az se lesz mindig.

2011. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Bp-en szültem, itt nem adtak pelust. Én vittem egy kisebb csomag 1-es pelust, de szóltak a csecsemősök, hogy a babámnak 2-es kellene, mert nagy baba volt és az 1-es kicsi volt, így apa hozott be egy NAGY csomag 2-es pelust. Eszem ágába sem volt otthagyni! :) Otthon, napközben meg elhasználtuk az 1-est is.
2011. nov. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bp. István kórházban adtak pelenkát /liberot/, mi is vittünk, de talán kettőt használtam el belőle. A többit hazahoztuk. Mindenki más ugyanezt tette.:)
2011. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pelusból ne vigyél be egy egész csomaggal, de úgy gondolom,hogy egy csomag popsitörlőbe nem hal bele senki!
2011. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!