Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gátsebetek mennyi idő után...

A gátsebetek mennyi idő után gyógyult meg teljesen? 3 hete szültem de még kemény ott lent a varrás helyén és a hüvelynyílásom is mintha nyitottabb lenne. Mikor lesz a régi?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
10000%-osan kb. 6 hónap múlva lett olyan,mint régen - addigra volt 100%-osan jó a szex is. Maga a seb nekem elmúlt 2 hét alatt,de a szövetek rettenet feszesek lettek vagy épp lazák,nem tudom,de semmi nem úgy működött,ahogy előtte. A gátsebed gyorsabban gyógyul,ha sokat öblögeted,az izmok pedig a hüvelytornától gyógyulnak gyorsabban. (én nem tornáztattam,max. a kegel tornát csinálgattam)
2009. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hónap volt nekem, míg nem volt érzékeny. 6 hétig alig tudtam megmosni, annyira fájt:-( De aztán 2-3 hét alatt sokat javult. Langyos vízzel mostam, kézi tussal naponta 7-8 alkalommal, mert csak utána volt elviselhető.
2009. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!