Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5,5 hónapja szültem, és most...

5,5 hónapja szültem, és most ért meg bennem a dolog, hogy így visszagondolva részleteket boncolgassak.16 órás vajúdás, nehéz kitolás vákuummal. Lehetett ehhez annak köze, hogy hátrahajló a méhszájam?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
nem.
2009. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát jó a kérdés. én is vákummal szültem, igaz "csak" 13 órát vajúdtam. hátrahajló a méhem. na most elgondolkodtattál. nálam még az is volt, hogy a baba fordítva fordult be a szülőcsatornába, illetve fájásgyengeséget állapítottak meg. egyébként majdnem 2 héttel hordtam túl, szerintem ez is közrejátszik. ja, az én babám 8 hónapos, szóval én már érzelmileg túl vagyok rajta, főleg az volt nehéz, hogy nem foghattam meg a babámat, csak egy fél percre láttam, és aznap már nem, mert elvitték, én meg ott feküdtem mint egy darab fa, kiüresedetten, és sóvárogva a gyerekem után, akiről nem tudtam, hogy mi lesz vele. szerencsére végül minden jól sült el, nagyon jó egészséges baba. csak mondom, ha eszembe jut, még azért én is rosszul vagyok kicsit. de nem tántorít el a későbbi gyerekektől. ja, fontos. ne magadat okold, nem a te hibád. fel a fejjel, minden rendben van már!
2009. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én 3 óra alatt szültem, de nekem is hátrahajló a méhem, és már készítették a vákumot, de szerencsére mégsem kellett.Hát hogy mi összefüggés lehet, nem tudom.
2009. nov. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hátrahajló a méhem, de nem volt se vákum, se probléma, 2 óra alatt megszültem.
2009. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén hátrahajló méhhel 10 napos túlhordással burokrepesztéssel 5,5 óra alatt megszültem a Kislányom.
2009. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Így igaz, már minden rendben, egészséges és csodaszép a kisbabám, és csak ez számít. A válaszokat olvasva azért lehet hogy a hátrahajló méhszájnál hamarabb lehet szükség beavatkozásra.
2009. nov. 19. 16:00
 7/9 anonim ***** válasza:
hátrahajló méhszáj nincs, csak hátrahajló méh.
2009. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Minden nőnek egy kicsi háta hajlik a méhe az orvosom szerint. Az enyém is. Én 1,5 óra alatt szültem meg.
2009. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vannak akiknek nagyon hátrahajlik, de a szülést nem befolyásolja, mert a baba súlya, elhelyezkedése következtében ugyanolyan pozíciót vesz fel, mint egy normál méh.
2009. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!